Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Medencére is kiható gerincferd...

Medencére is kiható gerincferdüléssel szült kismama? Okozott problémát a szülés menetében?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem forditott "S" alakú gerinc ferdülésem van,9 hó alatt 20kg ot híztam a hasam ezt nem bírta és hasfali sérvem lett.Az olvastam hogy a gerinc nem birta a súlyt így a hasfalra ment.Viszont a gerincemben idegbecsípődés kelett kezett szintén a súly miatt.Így is szültem,szülés után 2 hónapig fájt,nem bírtam mozogni.A szülés közben nem erre figyeltem ,de a baba megnyomta így szülés után mégjobban fájt,nem kivánom senkinek.Fájdalom csillapítóval enyhült,de nem szedhettem mert szoptattam.Csoszogva mentem.Nem akarlak meg ijeszteni,de ha hasonlód van akkor mindenképp konzultáj az orvosoddal szerintem tudnak segíteni.Most hány hetes vagy?Ha most nem okoz próblémát akkor talán később sem lesz,ne legyen!!

Fájásokat sétálva vészeltem át a sétában hátráltatott egyedül,de szülésnél nem!

2011. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gerincferdülésem van nekem is,a csípőm el van csúszva,de nem tudni,hogy ez az elcsúszás mikor alakult ki, a terhesség előtt,vagy alatt.

Hátonon nem sokáig tudtam feküdni.Babámnak balra kitért koponyája lett,picit a buksija is megnyomódott,de ez nem hagyott nyomot.Nem lehet bizonyítani,hogy az én gerinc-medence problémám okozta a kitért koponyát nála.

Tervezett császárral született a babám egyéb okok miatt.De jó,hogy tervezve volt,mert ez csak a műtét során derült ki.:(

Mindenképpen beszéld meg az orvosoddal a problémát.

2011. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.most vagyok 27 hetes, eddig nincs panaszom a hátamra.
2011. ápr. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!