Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni állappot kérdés,...

Szülés utáni állappot kérdés, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Elnézést a kérdésért, de muszáj megkérdeznem, volt valakinél olyan, hogy megnézte magát szülés után valamikor és a húgycső bemenetet látta? Szülés előtt sosem láttam. Másnak is volt ilyen? Elmúlik? Picit csíp is, ha pisilek, nem olyan, mint egy megfázás, csak néha kellemetlen, nem mindig. Orvos látott, azt mondta erre, minden rendben, kellemetlenségek meg majd elmúlnak. De akkor még nem tudtam, hogy látni lehet a bemenetet is. Legközelebb május végén megyek. Most emiatt elmenjek vagy ez rendben van?
2011. ápr. 19. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megnéztem magam lent szülés után kb. 1 héttel, de az égvilágon semmi eltérést nem láttam. Ugyanolyan volt minden,mint szülés előtt.
2011. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én megnéztem magam utána kb 5 nappal, nem láttam , de tuti azt láttad?
2011. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem és látható a húgycső, sőt tág volt a hüvely. Mostanra rendeződött valamicskét (10 hetes a babó), de messze nem olyan, mint volt. Orvos amúgy is már a 6 hetes kontrolon plasztikát javasolt. A csípő érzés nekem is volt, de elmúlt magától.
2011. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, hugycso volt, mas nem lehetett... a huvelyem meg szukebb, mint volt, csak beljebb kerult... en mast latok odalent, mint volt, 11 het telt el... olvasgattam par helyen, van akinel latszik a hugycso es neha kellemetlen a pisiles, de allitolag elmulik, adok meg idot majus vegeig...

De ilyenkor ez miert lehet... rosszul vartak? Vagy adottsag?

2011. ápr. 19. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.
2011. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ahogy látom, más fórumokon is, előfordul az ilyesmi és rendbe kell jönnie lassan. Max. a dokinak meg kell majd mutatni.

Azért, ha még valakinek volt ilyenje, írja meg, mert érdekelne, mikor múlt el vagy elmúlt-e a probléma. Köszönöm előre is.

2011. ápr. 19. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, javult a helyzet magától? Vagy voltál vele dokinál? Velem pont ez a helyzet, előrébb került és látom a hugycső bemenetem. Kérlek írd meg, hogy mi a helyzet veled. Köszönöm előre is.
2013. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!