Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves anyukák! Mi a véleménye...

Kedves anyukák! Mi a véleményetek Dr. Nyitray Gábor szülész, adjunktusról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

GÁÁÁZ!!!

Lehet vkinek bejön, de velem nagyon lekezelő volt, és sajnos embertelen is.

A 12 heti Uh-ot ő csinálta nekem, és nagy baj volt a babámmal. Sokáig nézegette, én már sírtam közben, mert nem szólt egy szót sem, de láttam, hogy baj van, és semmit, de semmit nem mondott.

Sőt mire kijöttem az öltözőből, ott sem volt, annyit nem mondott, hogy bakfitty. El kellett mennem a genetikára, de nem mondta, csak a papíron azt írta, hogy ajánlja, hogy menjek el. AJÁNLJA!!! Amikor egyértelmű jelek voltak, hogy nagy baj van. Ha nem vagyok képben az értékekkel, most lehet egy idióta gyereket kéne neveljek...és ha nem olvasom el a papírt? Vagy nem is tudom mi az a genetika?

Hál istennek egyből fogadtak, és ott elmagyarázták mi van, de Én amikor szültem, csak azon imádkoztam, nehogy Ő is benn legyen...

Szerintem kötelessége lett volna tájékoztatni, és legalább egy viszlátot odanyögni, és nem hagyni, hogy sírva feküdjek ott...nagyon megalázó volt...egy orvosnak embernek is lennie kell...:-(((

2011. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nagyon nem jó hír!

Sajnálom,ami veled történt!

És végül kihez mentél?

Minden jót Neked...

2011. ápr. 20. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Dr. Toldi László volt a kezelőorvosom végül, és a köv. terhességem is nála volt, a babám most 8 hós, Toldi doki meg szuper volt. Kedves, hozzáértő, jópofa, de ha kell határozott(pl. a szülésnél mikor hisztiztem:-DDD)

Tényleg jó szívvel ajánlom, hidd el a Ny.G. után nagyon utánanéztem, hogy kihez megyek, mert össze voltam omolva.

Róla nem sikerült rosszat hallanom egyszerűen, 1 vki mondta, hogy kicsit okoskodós. De Nekem meg ez tetszik is, hogy magyarázott, elmondta, ha vmit kérdeztem.

Meg hát nem mellesleg anyagilag is kellemesebb volt...

Esetleg próbáld meg, rendel a Kőbányai út eg.házban, de van magánrendelője is, ha beütöd a google-ba, egyből kidobja a honlapját.

2011. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ő volt az orvosom, nála szültem, és nagyon jó tapasztalataim vannak. Mindig elérhető volt, kedves és segítőkész. Szülni is nagyon jó élmény volt a segítségével. Nekem nagyon bevált, szerintem bátran rábízhatod magad. Ha van valami, amit tudni szeretnél még, írj egy privit.

2011. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8 éve az orvosom, maximálisan jók a tapasztalataim, alapos, körültekintő. Nála szültem a fiamat, engem a terhesség alatt egy uh-n felmerülő gond miatt további vizsgálatokra is elküldött. Mindig elérhető volt, így én nem mennék máshoz.
2011. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!