Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nagy babat szult erezte...

Aki nagy babat szult erezte mar a vegen, hogy nagy baba lesz? Hany grammal szuletett?

Figyelt kérdés
En mara vagyok kiirva es mindenhol a babamat erzem, mar komolyan mondom faj minden mozzanata ebbol gondolom, hogy nagy baba lesz. Meg hat a pocim se kicsi.
2011. ápr. 19. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

1. lányom 4450 gramm és 58 centi

2. lányom 4950 gramm és 62 centi


Mindkettő természetes úton született.

2011. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de kerdesem az volt hogy erezted e a terhesseged vegen, hogy nagy babad fog szuletni?
2011. ápr. 19. 15:34
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát a végére gyakorlatilag mozgásképtelen lettem, tudtam, hogy nagy (4500g) de megmondták UH-on is, így nagyon nem kellett az érzéseimre hagyatkoznom.
2011. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy hasam volt,mindenki ikresnek nézett,nagynak éreztem,de inkább abban voltam biztos,hogy nagyon hosszú lába van.Végül nem lett extrém nagy a kisfiam(3660),de h a hosszú láb bejött.
2011. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hello! Tavaly nyáron szültem. Leányom 57 centi és 4 kiló volt. Igen, éreztem bár gondolom ez kisebb babáknál is lehet, de komoly fájdalmaim voltak. Pld. ráfeküdt olyan belső idegeimre, hogy elzsibbadt a lábam, csípőm és/vagy begörcsölt. Amúgy maradtam karcsú -hasat leszámítva.:) Azután szülés előtt pár nappal volt nálunk az ucsó ultrahang. Ott bebecsüléték kb. 3,5 kilónak és 53 centinek... én zsörtölődtem otthon, hogy nem jól nézték szerintem... Természetes úton szültem, de adottságaimból adódóan nehezen és kellett vakuum is.
2011. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igen. Alig kaptam néha levegőt. Csak egyenes háttal tudtam lenni, kicsit sem tudtam előrehajolni.

A másik, hogy ahányan egészségügyisek megláttak, mind azzal kezdte, hogy ikreket várok-e.

Az ultrahangon amikor kérdeztem a dokitól, hogy mekkora a baba, azt válaszolta, hogy max. 3,5-4 kiló. Rá 3 órára szültem. Amikor találkoztam az Uh-ossal, azt mondta, hogy azért nem mondta meg, hogy ekkora, nehogy bepánikoljak előtte.


A másodiknál én úgy éreztem, hogy akkora mint az első. De ő túlnőtte nővérét is :-D


Amúgy szerintem én az elsőnél nem gondoltam, hogy ekkora lesz. Hiszen a környzetemben élők már a 3 kilós babákkal is "szenvedtek", hogy nehéz a hasuk, nem bírnak aludni stb. Én nem is gondoltam, hogy ekkorák lesznek. A kisruhák, amiket összekészítettem, mind kicsi volt. Én úgy gondoltam, ha nagy, akkor 4 kiló, nem 4,5-5 :-D


A kórházi zárójelentésen óriás magzat szerepel :-D

2011. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

4.gyereket szültem,én már a félidőnél alig bírtam mozogni.

1 3750 56 cm

2. 3350 55 cm.

3.4300 58 cm.

4.4300 62 cm.

2011. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

4 kilós, 57 cents babám született-. én nagyon meglepődtem.

semmi bajom nem volt, abszolút nem volt kényelmetlen. mozogtam simán.

A barátnőm a 2,7 kilós babájával viszont szenvedett a 36. héttől. Pedig ő 175 centis, míg én 162 cm magas vagyok.

2011. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nagyon jó az az óriás magzat szöveg!!!Jót nevettem!Cuki lehetett az óriás bébi az újszülött osztályon a nagy átlag mellett:)
2011. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen ment a mozgás az utolsó 2-3 hétben, 37. héten született a lányom, 4250gr-al.

Nekem azért fájt a menés, mert csendben 2 ujjnyira kinyílt a méhszájam és tulajdonképpen azt éreztem a dokik szerint.

2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!