Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán keresek korrekt,...

Nyíregyházán keresek korrekt, nem túl drága orvost, aki figyelemmel kísérné terhességemet és le is vezetné azt. Ki ilyen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 10:32
 1/3 anonim válasza:

Szia


Én most vagyok a 36. hétben és már 2 orvosom volt Nyíregyen!! Az első Dr. Medve aki 5 perces vizsgálatért és egy babaképért kért el 8000ezer ft.-ot!! 33. héten ezt meguntam és felhívtam Dr. Lukács Róbert doktor urat! ő nem a magánrendelőjében fogadott hanem a kórházban tehát nem fizettem neki semmit!! Most kellenne mennem hozá de ugy döntöttem, hogy nem megyek magánrendelésre és bemegyek az sztk-ba hogy megnézzenek!! Én ha elölröl kezdhetném a terhességemet nem járnék magánrendelöbe, és szüléshez sem fogadnék meg senkit!! Kellemes babavárást

2008. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most már tényleg nem tudom, mi lenne a jó.
2008. febr. 14. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én Dr.Pap Károlyhoz járok. Igaz, hogy 9000 Ft egy magánrendelés, de én ha már meglátom is megnyugszom. 100%-ig megbíom benne és mindíg meg tud nyugtatni, és ezt szerintem mindennél többet jelent. Kedves, aranyos, folglalkozik a kismamákkal, nyugodt szívvel ajánlom.

Bár már az is lehet, hogy választottál azóta.

Én mindenféleképpen nyugodtabnak érzem magam, ha van fogadott orvosom, nem érezném magam biztonságban, ha nem lenne és idegen vezetné le a szülésem.

Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2008. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!