Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Szerintetek a magzatv...

S. O. S. Szerintetek a magzatvíz szivárogna?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva. Kb 10 perce amikor pisiltem, utána picit még ültem a wc-n, aztán kezdett csordogálni valami, elállt, ismét éreztem, mintha megint pisilnem kéne, újra csordogált valami. Ez megismétlődött úgy 3-4x. Hoztam egy poharat, amibe felfogtam belőle, és a színe olyan átlátszónak tűnt, meg nagyon kevés apró darabocska volt benne..borsszemnyi. Amúgy a délelőttöm úgy indult, mintha meglenne, kicsit fájdogált a derekam, meg a hasam alján is úgy éreztem, mint amikor megvan, délután meg elég erősen éreztem hüvely szurkálásokat, most meg ismét kezd fájni a derekam. Ne nevessetek ki, ha sok hülyeséget írtam, de első babás vagyok, és semmilyen tapasztalatom nincs! A válaszokat előre is köszönöm! :-)
2011. ápr. 20. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Progis császárom volt,így nincs tapasztalatom,de úgy hallottam,hogy a m.víz szivárgást nem tudod,úgy visszatartani,mint a pisit.Remélem nem írtam hülyességet.
2011. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki pontos a baba. Szerintem az volt. Én is ilyen derékfájós voltam. Menj be a kórházba.
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a magzatvizet magadtól tényleg nem tudod visszatartani, de az olvasatom szerint erről nem is írtál.
2011. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha fel tudtad fogni mert annyi jött akkor igen.

ùgy tudod megnézni hogy tegyél be egy papir zsepit vagy egy darab wc papírt és ha átázik, vagy folyamatosan jön akkor az. Lassan szedd össze a cuccod és induljatok be.

Ha nem ázik már át akkor csak erös folyásod van. Nekem nagyon reösen volt folyásom az utolsó idöben, de nem folyamatos vaolt, naponta 1-2x.

ja és ha elfekszel elvileg a baba egy kicsit elmozdul és akár egy nagy mennyiség is kifolyhat.


nekem szülés közben folyt el, de nagyon kevés volt, gondolom a gyerek feje eldugaszolta a kijáratot.

2011. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha magzatvíz, akkor tényleg nem tudod visszatartani. A legegyszerűbb, ha megszagolod. A pisinek pisi szaga van. ;) Szép szülést! (Én hétfőre vagyok kiírva ;) )
2011. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem magzatvíz, bár az kicsit rózsaszínes is de a darabocskákat jól írtad. Menj be a kórházba.
2011. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a dereka fájt szülés előtt. Én is a kírt napon szültem, bár nekem enyhe tágulási vérzéssel indult,a burkot repeszteni kellett. De nem egyfolytában folyt a magzatvíz, hanem szakaszosan.
2011. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindegy, hogy WC-n ülsz vagy állsz, az csak folyik, mintha bepisilnél.
2011. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És igen, hol elindul, hol megáll.
2011. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Remélem, mire ez a válasz átér, akkor már az ajtót zárod és a kórházba tartasz. Nagyon szorítok! Órák kérdése és család lesztek!
2011. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!