Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történhet ha a magzatvíz...

Mi történhet ha a magzatvíz szivárogna és nem venném észre? A 41 hétben vagyok

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni.Én is észrevettem,állandóan csöpögött.
2009. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Úgy érzem néha vizelés után, hogy még csöpög valami kevés, igaz a színe nem átlátszó. Igaz mostanában a folyásom is sokkal több, lehet azért érzem állandóan nedvesnek a tisztaságim.

Bocsi a kérdésért, de félek nehogy valami baj legyen.

2009. aug. 8. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanabban a cipőben járok mint Te. Éjjel- nappal, minden pisilés után még percekig "tanulmányozom" hogy az az lehet-e. Mármint a kicsit növekedett folyás. Azzal nyugtatom magam, amit már ezerszer hallottam, és olvastam különböző fórumokon, hogy nem lehet összekeverni semmivel. A magzatvíz folyamatosan szivárog, ha több zsepit is átáztat rövid idő alatt, az tutira a víz. Úgy tudom, ha teljesen elfolyt, ami nagy mennyiség (decik), utána 24 órán belül kell a babának megszületni, de akkor már nagyon fáj, és neki sem jó odabenn. Jóval előbb észre fogjuk venni, minthogy baj lehetne belőle. Ne parázz! Könnyű szülést és egészséges babát!
2009. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni, ne aggódj, az folyamatosan folyik, amíg meg nem szülsz.
2009. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adri baba ***** válasza:
Észre fogod venni mert utána jönnek a fájások is!!
2009. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Valaki itt írta ezeken az oldalakon, hogy addig nincs baj, míg nem válik le a lepény ; addig folyamatos a magzatvíz-utánpótlás. Szerintem ott válik igazán szülésközelivé a dolog, amikor nem csak csöpög a magzatvized , hanem elfolyik.... Egyébként saját magamon tapasztaltam, hogy még az "elfolyás" sem baj tulképp, ha nincs görcs mellé ; mert nekem ugyn. elfolyt magzatvíz mellett is folyamatosan mocorgott a baba odabent és egyenletes volt a szívhangja (ctg-n vagy nst-n nézték) ; tehát készülődött kifelé, de ugyanakkor még bent is biztos volt a helye.Szóval összegezve a szivárgás tulképp nem probléma, mindig pótlódik a magzatvíz. Remélem, azért hamarosan már elindul a babád ...Könnyű szülést kívánok! :)


12 hetes baba anyukája :)

2009. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!