Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz KORASZÜLÉS?...

Ugye nem lesz KORASZÜLÉS? Nagyon félek, még nem életképes,22 hetes és 3 napos a babám. De mintha a magzatvíz szivárogna?

Figyelt kérdés
Pisilés után 10 perccel megint pisilnem kellett, de a bugyim elölső részén volt egy kis folt mintha víz lenne, nem folyás, mert a folyásom sárgás-fehéres mostanában és sűrűbb. Szerintetek a magzatvíz szivárgott vagy csak pisi volt? Egyébként mostanában nagyon sűrűn kell pisilnem. lehet hogy nem veszem észre ha "elcseppen"? Néha ha tüsszentek akkor is mintha csurranna 1-2 csepp, de most ettől a vizes folttól nagyon megijedtem. görcseim nincsenek, viszont folyton keményedek, de szedem a magnéziumot rá. Ha a magzatvíz lenne akkor mindenképp szülés lesz vagy vissza lehet még tartani? Mert még a 23. hétben vagyok:( még annyi hogy 19 hetesen az ultrahangon picivel több magzatvizet láttak, de a dokim szerint ez nem gond, meg a méhszájamat nézte ami teljesen zárt volt. Úgy félek. nagyon várjuk a babát de rendes időben szeretnék szülni.
2011. máj. 9. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tüneteid vannak, akkor kérlek ne várj válaszokat az interneten, hanem sürgősen irány a kórház. Ha szivárog a magzatvíz, akkor sem 100%, h elvetélsz. Lehet magas burok repedés is. De ezt mindenképp az orvosnak kell láttamozni. Kérlek ne várj egy percet sem az érdeketekben. Egyébként a sok pisilés még oké ebben a korban.
2011. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem tettem hozzá, h magas burokrepedéskor sokszor van remény, h abbamarad a szivárgás és kihordhatod a babát.
2011. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
remélem nincs gond,de irány a doki,ott teszttel meg tudják állapitani h mi folyik.
2011. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kisnita ***** válasza:

Szerintem is gyorsan doki!

Egyébként lehet kapni gyógyszertárakban olyan betétet ami magzatvízre elszíneződik, jó ha tudsz róla, jól jöhet később is.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi gáz!

2011. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úh, most nagyon megijesztettetek, holnap reggel már hívom is a dokit és megyek, remélem nem lesz baj:(
2011. máj. 9. 19:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes sokáig húzni. Legjobb lenne ügyeletre menni.
2011. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ne várj holnapig,ha a magzatviz akkor komoly fertőzések is eljuthatnak esetlegesen a babához!menj most és ird meg mit mondtak!!
2011. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elég bő a folyásom és szokott ilyen vizes folyásom lenni! Régebben is volt és most a terhességem alatt is van! Lehet, hogy Nálad nem erről van szó, nem tudhatom csak azért írtam h megnyugtassalak! Nekem is teljesen zárt a méhszájam!

24+6 hetes kismama

2011. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy elmész ügyeletre, nem veszítesz semmit, én tuti azt tenném.

Voltam 4 hetet kórházban, ott volt egy szobatársam, kevés volt a vize, és szivárgott folyamatosan. Minden reggel kapott egy infúziót, és nem kelhetett fel az ágyból, így vissza tudták neki tartani.

Ne izgulj, azzal nem jutsz előrébb! Irány a doki, bár szerintem vagy vizelet, vagy folyás.

2011. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Remélem már nem itt ülsz a gép előtt.... Kívánom, hogy ne az legyen!!
2011. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!