Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+4 hetes kismama vagyok,...

37+4 hetes kismama vagyok, normális hogy reggel egy kis élénk piros színű vért találtam a wc papíron?

Figyelt kérdés
Azóta semmi,volt valakinek valami hasonló?picit megijedtem...
2009. márc. 5. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nyílik a méhszáj,úgy tudom az járhat vérzéssel.

De a bizti kedvéért hívd fle a dokidat.

7,5 hós kicsi fiú anyukája

2009. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dokival nem beszéltél?

Nekem azt mondták bármilyren vérzés esetében menyjünk korházba!

36-dik hétben barnáztam,bementem a korházba,semmi sem volt,hazaengedtek!De én mindenképpen dokihoz mennék ezzel!!!

2009. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem vasárnap volt háromszor is a wc papíron ilyen piros színű vér. Hétfőn mentem orvoshoz a méhszáj zárva van. Azt mondta a doki lehet a nyákdugó. Vizsgálat után is volt még egyszer a papíron pici vér azóta semmi.

38 hetes kismama

2009. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés beindulása előtt tapasztaltam ilyet és a tágulástól volt. A kórházban találkoztam olyanokkal, akiknek már szülés előtt pár nappal volt ilyen vérzésük. Nyílik a méhszáj...van, akinek hitelen, van, akinek fokozatosan. Neked valószínűleg lassabban, fokozatosan nyílik. Tehát szerintem te nemsokára szülni fogsz. De hívd fel a dokidat, hogy azért biztosan minden rendben van-e. Sok sikert és kitartást!
2009. márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!