Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32. hetes kismama vagyok,...

32. hetes kismama vagyok, első babát várom! Normális hogy most már 1 hete nagyon fáj a derekam?

Figyelt kérdés

Ha egy 10 percnél többet fekszem, vagy ülök és felállok sokszor nem tudok lábra állni, vagy ha sikerül is van hogy elindulok és utána összecsuklok olyan fájdalom jön a derekamba!

És egy hosszabb ülés után a szeméremcsontom is fáj minden lépésnél míg "be nem járatódik". Ezek lehetnek elő jósló fájások esetleg? Tudom még legalább 5 hetet ki kell húzni csak azért igyekszem felkészülni, hisz még tudatlan vagyok ezen a téren!


Köszönöm a válaszotokat!


2009. ápr. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez em jósló. csak feszül szét a medencéd tágul ilyenkor normális bár a vége nehezebb a terhességnek. kitartás. a végén én is nehezen mozogtam:-)
2009. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnyugodtam, bár tényleg napról -napra, hétről-hétre nehezebb! Viszont már nagyon várjuk a kislányunkat, de azért még maradjon csak a pocakomban! ;)
2009. ápr. 19. 21:45
 3/4 vav22 ***** válasza:
Én kb. a 20. hét óta ugyanezektől a tünetektől szenvedek, most vagyok 23 hetes és hát ez elvileg csak romlik. De ha már sokszor most nem tudok felállni, mondjuk éjjel 1-2 óra alvás után mikor mennék ki pisilni, akkor mi lesz később??? De az eredmény mindenért kárpótol majd minket! :-) Boldog Babavárást!
2009. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez így van :) mármint hogy kárpótolva leszünk nagyon is ;)

Hát szerencsére nekem azért a 20-23.-héten nem voltak ilyenek, még pocakom sem volt vészes. Viszont most már napról -napra nagyobb és érzékelem is :)


Boldog Babavárást neked is és mindeninek! :)

2009. ápr. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!