Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki olyan orvos Szegeden, aki...

Ki olyan orvos Szegeden, aki császármetszést vállal annak elenére hogy nincs semmi komplikáció?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, miért akarsz magadnak komlikáció nélkül császárt. Egyrészt egy nagy élménytől fosztod meg magad. Másrészt szerintem mivel a szülés természetes folyamat a császár meg műtét, sokkal lassabban épülsz majd fel belőle.
2008. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

szia,


Hagyd a babát magától megszületni, ez az Ő döntése, hogy mikor szeretne jönni. Ne befolyásold ezt a természetes folyamatot.

Arról nem is beszélve, hogy a császármetszés, egy nagy hasi műtét annak minden kockázatával és mellékhatásával.


Hűvelyi úton is lehet könnyen szülni, honnan tudod, hogy neked ez nem fog sikerülni?

2008. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem ismerek olyan orvost,pedig van egy pár nőgyógyász ismerősöm,aki akár jelentős anyagi ráhatás mellett is hajlandó lenne császározni egy kismamát,akinél amúgy nem indokolt a műtét.

A születés folyamata a gyermeked életét is meghatározhatja.Rengeteget számít,hogy hogyan születik meg.Ettől megfosztod,ha császárral szülsz.Persze,ha muszáj,akkor bele kell vágni,ez tény,de indok nélkül?

2008. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én tudom mi a szülés mert volt már benne részem ! Amikor egy nö 5 kg és 55 cm gyereket szül az szerintem nem olyan kellemes pláne ha 12 orát vajudik az ember.Én a 4-dik gyerkemt várom és higgyétek el, hogy mindegyiknél sokat szenvedtem.És bisztos hogy ennél is az lessz.
2008. febr. 13. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 órát vajudtam mire megcsászároztak, mert azt mondták akkor már, hogy esélyem sincs...

Ebből 12 órán át 3 perces plafon fájásaim voltak.

A végén már nem tudtam magamról.

Én még csináltam volna a babám érdekében, mert neki az a legjobb. A születésünk az egész életünkre kihat.

Nekem sajna nem sikerült, de tudom, hogy mindent megtettem. Hidd el, bánni fogod.

Egy 5 napos, gyönyörű kicsi lány anyukája

2008. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem próbálod ki az érzéstelenítést. Én sem vállaltam be a másodikat és epidurálissal szültem, hát az csodálatos volt. Az érzéstelenítés még mindig jobb megoldás mint a műtét.
2008. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell őt oktatni.Ha így akar szülni és van aki ezt megcsinálja miért ne?semmivel nem lesz kevesebb ember, és tudja mivel jár.

Sok sikert

2008. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Basszus, miért nem lehet a kérdésre válaszolni???? Nem kell kiosztani másokat, ha lesz mégegy babám, azt én is császárral szeretném szülni.


Szerintem menj be a kórházba, és ott érdeklődj. Illetve a nőgyógyászod is tud segíteni a kérdésben.

2008. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is császárral szeretnék majd a közel jövőben szülni és remélem, hogy lesz orvos aki ezt elvállalja. Az első babámat természetes úton szültem és én finoman szólva sem tartottam olyan felemelőnek. Alacsony a fájdalom küszöböm és az egész egy rémálom volt, mind fizikailag mind pszichésen rettenetesen megviselt. Senkinek nincs joga lehurrogni egy nőt ha császárral akar szülni, ez az ő dolga.
2008. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!