Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Pánikbetegség esetén lehet,...

A Pánikbetegség esetén lehet, hogy az orvos császármetszést javasol?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod így?Valami problémád van egyébként?
2008. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem mert én is pánikbeteg vagyok de fel se merült ilyesmi.
2008. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szülhetsz természetes módon attól függetlenül, hogy pánikbeteg vagy. Bár az is lehet, hogy orvosfüggő, hogy mit javasol. De szerintem ez nem olyan dolog, amiért császározni kellene.
2008. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell emiatt császározni, bár gondolom nagyon szorongató érzés ha elképzeled a szülést: menni fog-e, képes leszel-e végig csinálni. Nem hiszem, hogy a pánikroham előjönne szülés közben, szerintem a női test sokkal profibban működik.Remélem minden úgy alakul majd, ahogy szeretnéd!
2008. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En panikbeteg vagyok, sajnos a kemenyebb fajtabol (sok ev terapia, rendszeres gyogyszerszedes, amit a terhessegem idejere sikerult felfuggeszteni, nagyon jot tett a terhesseg az allapotomnak) de nalunk sem merult fel a csaszar.

Viszont felmerult az EDA. Panikbetegkent nyilvan eszrevetted, h az idegrendszer kimerulese (tartos fajdalom, nagyfoku megterheles) milyen kituno taptalaja a panikbetegseg rosszabbodasanak. EDA-val nem merulsz ki annyira a fajdalomtol, rovidebb a vajudas, ezert ajanlotta a pszichiaterem es a nogyogyaszom is ezt a fajta kimeletes szulesvezetest.

Minden jot! 35 hetes kismama

2008. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, illetve remélem már csak voltam mert szerencsére teljesen rendbe vagyok, de természetes úton szültem és nem szokványos szülésben volt részem hanem a keményebb fajtából. Úgyhogy ne aggódj és szüld meg természetes úton a kisbabádat, hisz neki is és neked is sokkal jobb lenne. Természetesen ezt az orvos dönti el az adott pillanatban, de a pánikbetegség egyáltalán nem ok a császárra.
2008. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm is az, de természetes szülése volt, nem volt semmi gond.
2008. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!