Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Március 8-ra vagyok kiírva,...

Március 8-ra vagyok kiírva, eddig még semmi jele a szülésnek. Holnap megyek NST+magzatvíz vizsgálatra, mert akkor lesz ügyeletes a dokim. Van rá esély, hogy "úgy" vizsgál meg, hogy meginduljon a szülés?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Ezen mit értesz, hogy "úgy"?

Milyen kérdés ez???!!!

2009. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen előfordulhat, hogy amikor megnézi a méhszáj állapotát, kicsit tágít is az ujjával, ha erre gondoltál. Bár ettől nem feltétlenül indul be a szülés, de elképzelhető.

Könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 10-re vagyok kiírva,és ha nem jön addig a baba,akkor nekem is menni kel. én értem mire gondolsz,mert nekem is mondta a védőnő,hogy általában a magzatvíz vizsgálat után van egy kis vérzés,és a szülés 90%-ban be is szokott indulni! na most nem úgy,hogy leszállsz a vizsgáló asztalról,és akkor beindul,de 1-2 nap,és igen!

kitartást,és könnyű szülést!

én már csak ebben az időben reménykedem!

2009. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: nekem 2szer néztek vizet, tágítottak újjal is (már túlhordtam a babát), de végül infúzióval indították!
2009. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj,hát kivételek persze vannak,írtam is hogy 90%! de gondoltam,hogy lesznek,akik ellenérvekkel fognak jönni! nehogy megnyugodjon ez a kismama egy kicsit!!!!

3. válaszoló voltam!

2009. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, szerintem egyébként helyesebb lenne, ha nem nagyon tágítgatnának, és avatkoznának bele a dolgokba, főleg idő előtt. Azért én jobb szerettem volna, ha a babám maga döntheti el, mikor akar megszületni, csak sajna kevés volt a magzatvizem, és muszály volt, nem volt választás. Lehet hogy benne lesz a 90%-ban, és nyugodtan le is pontozhatsz, ha nem tetszik ez a vélemény, vagy az, hogy én egy kivétel voltam! Könnyű, és szép szülést Neked és a kérdezőnek is!

Ja és tudom, hogy a vége már nagyon nehéz, én már akkor a kórházban feküdtem, és hidd el én is szerettem volna, ha a babám mielőbb megszületik!

2009. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokaktól hallottam, hogy tud úgy vizsgálni a doki, gondolom durvábban, ami beindítja a szülést ilyenkor, de ezt nem biztos hogy megbeszéli velem. Erre értettem, bocsi, ha bután fogalmaztam.
2009. márc. 6. 10:01
 8/13 A kérdező kommentje:
ja, köszike a gyors válaszokat... :-)
2009. márc. 6. 10:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Sintén március 8-ra vagyok kiírva.

Holnap és holnapután is mennek kell a kórházba ctg-re, hogy lesz-e magzatvízvizygálat, nem tudom.

Mindenesetre úgy érzem magam, mint egy százéves öregasszony, lent az összes csontom, izületem fáj.

Ha sokat ülök, vagy fekszem, egy kínszenvedés a felállás és az elindulás.

Jó lenne már megszülni.

2009. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj semmim sem, azt leszámítva, hogy a mozgás már nehézkes, és szuszogok minden kis mozgástól. :-) Te hol fogsz szülni?
2009. márc. 6. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!