Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik, ha rossz a CTG...

Mi történik, ha rossz a CTG eredményem, és amiatt tartanak bent a kórházban?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, csütörtökön lesz 35, és akkor lesz az első CTG-m. 30. hét óta már 3. fokú a lepényem, így félő, hogy már bármikor bent tarthatnak, főleg ha rossz az eredmény. De mi fog történni? Meg is indítják rögtön a szülést? Tapasztalatok?
2011. ápr. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rossz ctg-m, de ha rossz lenne, akkor bent folyamatosan ctg-nek és ha rossz a szívhang akkor megindítják a szülést ha máskép nem lehet.


érdekes nekem soha nem néztek ilyet a lepényen, volt folyás fizsgálat, de lepényröl soha nem mondtak véleményt. így ne aggódj szerintem nem lesz semmi baj.

2011. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szülést csak akkor indítják meg, ha másképp nem megoldható a probléma. Ennyi idős kismamaként nem fognak siettetni semmit, nyugi.

A rossz eredményt tök véletlenül is produkálhatod ctg-n. Sztem sok értelme nincs is annak a vizsgálatnak, csak hogy legyen plusz programja a kismamáknak.

2011. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó heteket a kórházban töltöttem. Ott volt egy csajszi, aki sima ctg-re jött be, nem lett jó neki, pár óra múlva csináltak neki még egyet, az sem lett jó, és rögtön bent is fogták. Nem indítottak neki, 8 órára rákötötték a ctg-t és folyamatosan ellenőrizték, aztán fel hozták az osztályra, és a maradék időt bent kellett töltenie. Napi 2 ctg és hetente uh. 38 hetesen indították neki, mert akkor már 3. napja nem volt teljesen jó a ctg-je.
2011. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 39 hét 3 naposan lett rossz a ctg-m, be is fektettek. Aznap még sokat nézték ctg-n, majd minden reggel, délután. De semmi baj nem volt később. Aznap kicsit hiperaktív volt a lányom (ahogy néztem front és telihold is volt). Aztán mondták hogy ha már bent fekszem innen már csak külön megyünk ki.

Az első császáros volt másfél éve. Majd a kiírt napon be is indult magától a szülés (és sima szülés lett). De ha nem indult volna a dokim 2-3 nap túlhordással megindította volna.

A kórházi idő alatt minden rendben volt a babával.

2011. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 35. héten volt az első CTG-m és sajna rossz lett. Csináltak két kontrollt, mindkettő rossz volt, úgyhogy egy hétre befektettek a kórházba. A kórházban töltött idő alatt egyszer sem volt rossz a CTG-m, viszont amikor a következőre mentem, az megint rossz lett. Ennek ellenére, 40+10 voltam amikor végül megindították a szülést és egy makkegészséges pici lányom lett! :) Úgyhogy no para.
2011. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!