Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gomba vagy rossz az eredményem?

Gomba vagy rossz az eredményem?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok. voltam vérvételen és a megjegyzésben oda van írva, hogy gombás fertőzés. Megmutattam a papírt a házi orvosomnak és hozzá tettem hogy nem viszked. Ő azt mondta lehet hogy gomba de lehet az is hogy befertőződött a vizelet vizsgáláskor. 2 hét múlva újat akar csináltatni. Szerintetek lehet csak olyan tünet, hogy sűrűn kell Wcre mennem pisilni, meg olyan fehér trutyi van benne?
2011. ápr. 28. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet ennyi a tünet gombától. Nekem volt ilyen. Vedd komolyan, mert veszélyes lehet.
2011. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg gombad van, kerd meg a nodokit, vegyen egy kenetet, valoszinuleg, onnan ment at a vizeletbe. Lehet a gomba akar tunetmentes is. Nem veszelyes egyebkent a gomba, kedves elozo, valoszinuleg, mint a terhesseg egyik tunete jelent meg. Ki kell kezelni, mielott nagyon elszaporodik. De van, hogy a terhesseg vegeig jelen van es nem lehet kikezelni, majd a szules utan elmulik. Nyugi, kenet, esetleg egy ujabb vizeletvizsalat, ha gomba, akkor kezeltesd.
2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én pedig úgy tudom, hogy igenis veszélyes, azért kell kikezelni. Vetélést vagy koraszülést is eredményezhet. (figyelekmagamra.hu)

2011. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En ezt 100%asan tudom, nem egy vagy ket orvos mondta el. Ami veszelyes, azok a bakterialis (ezek okozhatjak foleg a vetelest es a kiraszulest) vagy virusos fertozesek. Persze, a gomba sem jo. De, terhessegi tunetkent nagyon gyakori, egy teljesen egeszseges nonel is elofordul es a kezelesek ellenere sem mulik el mindig. Inkabb kellemetlen, mint artalmas. Komolyan, gombak, hogy okoznanak mar vetelest??? Max. akkor, ha mellette van valami mas fertozes is (ami gyakran elifordul), amit nem vettek eszre
2011. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy, ha a gombas fertozes nagyon durva stadiumban van mar, az egesx testen, stb. De a kerdezonek koze nincs ehhez.
2011. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!