Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikára mit...

Debreceni Klinikára mit vigyek be a babának?

Figyelt kérdés
2008-ban szültem az első babámat, akkor még mindent adtak. Most is, vagy kell valamit vinnem? A popsitörlőt tudom, hogy vinni kell. Köszönöm!
2011. ápr. 28. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 2008 -ban szültem ott és a 'minden' amit adtak az a pelenka volt és a betét.


egyikkel se voltam megelégedve. 2-es libero volt -hatalmas-

a női betétről meg lepattant a vér. használhatatlan.


ruhát adtak a kising csúszkált rajta.


ezek most is vannak a barátnőm 1.5 hónapja szült ott.



Az újdonság hogy a gyermekágyra már nem adnak hálóinget csak szüléshez!!! szóval vigyél.

én newborn pelust is vinnék ha kis babára számítotok.

és ruhát is lehet ugyanúgy sapka is kell mert a folyosón huzat van -még mindig- és a takaró is elkél mert egy icipici takarót adnak a a babának.


nem finnyáskodni akartam de szerintem mindent vigyél!!!

és ennivalót is mert az is nagyon silány. hütő még mindig van!! és mikro is.

2011. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly nyáron szültem és csak popsitörlő meg popsikrém kell...minden mást adnak!
2011. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2009-ben szültem ott, illetve idén ősszel fogok. A kisfiam 3160g volt, de nem esett le róla a 2es pelenka, szóval azt nem fogok most sem vinni. Kisruhát adnak, de nagy, sokszor hiányzik a gomb, megkötő róluk, úgyhogy azt fogok bevinni. A betét nekem nagyon jó volt, úgy kaptam, hogy még itthonra is maradt, azt használtam. Pár hálóinget mindenképp vinni kell, mert most már az osztályon nem adnak kórházit. Kissapka, takaró, popsitörlő, textilpelenka, ez mindenképp benne lesz a pakkban. Gondtalan babavárást és könnyű szülést kívánok Neked!
2011. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

én 1 éves szültem ott.

ha szeretnéd vihetel magaddal babruhát mert ha nagyon összemaszatolja magát a büfivel stb.. akkor kicsérélheted

ugyanis mi csak este kaptunk váltóruhát fürcsizésnél.

szóval vigyél 1-2 őt.

popsitörlőt is vihetsz és kenőcsöt is a popójára

jah és pelenkát is vigyél ugyanis ha éppen nem tudnak annyi adagot adni vagy többet kakil akkor kitudd cserélni.

azt hiszem más nincsen.

2011. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én idén januárban szültem. Vittem be neki ruhákat, jobbnak találtam ha a sajátot szokja, meg rendben van hogy kimossák a benti ruhákat, de ki tudja hogy hány gyereken volt már mire eljutott hozzánk is. Szerda este szültem, csütörtök reggel az első dolgom az volt, hogy átöltöztessem. Amúgy nem kötelező vinned semmit, ugyanúgy adnak mindent. Nekem jó volt a betét, a szülésznőmnek szóltam ha fogyóban volt, azonnal szaladt egy csomaggal, meg hozott egy jó pár alátétet is.
2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy nekem semmi bajom nem volt a pelussal, egyes liberot adtak, jó volt, napi ötöt kapsz alapból, de amint elfogyott szóltam, és kaptam még, vagy reggel amikor osztották, kértem pluszba. A hálóinget nem tudom, mert én vittem sajátot. Könnyű szülést!!!!
2011. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!