Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Klinikára mit...

Debreceni Klinikára mit vigyek magammal a babának? És magamnak a szülőszobára? 30 hkm.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A babának adnak mindent, de én vittem pluszba pelenkát, törlőkendőt meg popsikrémet, ja és váltóruhát is. Persze adnak ruhát neki, de én azt nem szerettem. A szülőszobára én a szokásosat vittem (szőlőcukor, víz) bár én csak kevés folyadékot ittam. Kell még papucs, a ruhát adják. Ja és ha újra csinálhatnám, vinnék a szülőszobára kártyát vagy valami ilyesmit magammal, hogy az unalmas órák gyorsabban teljenek (bár nekem csak 4 órán át tartott a vajúdás). Ezt komolyan mondom. Én EDA-val szültem, így minden szép és jó volt, csak unalmas.
2010. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugye a szülőszobára nem kell törölköző és tusfürdő, mert azt kell használni, amit ott adnak?
2010. jún. 4. 12:24
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, és köszönöm szépen a választ!

Minden jót kívánok!

2010. jún. 4. 12:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, nem a szülőszobára gondoltam a törölközőt meg a tusfürdőt, hanem az előkészítőbe. :)
2010. jún. 4. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, mert a beöntés után, mikor zuhizni kell, adnak fertőtlenítőt, amivel tusolsz, utána meg egy ilyen lepedőszerűségben kell megtörölközni. Ha még van kérdésed, nyugodtan kérdezz, ha tudok, válaszolok.
2010. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kényelmes-elől gombolós hálóinget vigyél. a babának én vittem ruhát,de felesleges,mert többször át kell öltöztetni,és a te ruháidat nem tudod kimosni.pellust csak 5-öt adnak/nap,azt vigyél pluszba.a szülőszobán csak a papucs kell,majd ha lekerülsz az osztályra akkor kell minden más.választottál szülésznőt?mindenképpen ajánlom..
2010. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!

Szülésznőt nem választottam, nem is ismerem őket. Elhiszem, hogy hasznos, de sajna elég lesz majd a dokinak fizetni.

Minden jót!

Üdv.

2010. jún. 4. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első vagyok. Ha megnyugtat, én sem választottam szülésznőt, de aki akkor ott volt, nagyon rendes volt és sokat segített.
2010. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy én is kifogok egy kedves szülésznőt. Jaj, csak már ott tartanánk... :) Addig még van egy kis idő, de mostmár azért gyorsabban telik, mint az első-második trimeszterben. Mostmár csak süssön ki a nap és legyen szép idő. :)
2010. jún. 4. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1 hónapja szültem a Klinikán,tényleg rendesek a szülésznők,ne aggódj emiatt.A többihez nem füzök semmit,mert mindent leirtak az előttem válaszolók.Könnyü szülést kivánok!
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!