Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hajnali pisiléseknél...

Ma hajnali pisiléseknél rózsaszínes nyálkás folyásom volt többször is. Ez a nyákdugó lehetett? Mennyi időm lehet még hátra, ha semmilyen fájásom nincs még? A debreceni Klinikára látogatási tilalomnál Apuka bejöhet? 39 hetes első babás km

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, valószínű a nyákdugó volt. Viszont innen akár 1-2 hét is eltelhet még.

A debreceni klinikáról nem tudok írni, nem ott lakom.

Könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem a nyákdugó, de nyílik a méhszáj. Még akár 2-3 heted is lehet. nekem a 37-iken volt ez és a 42-ik hétre szültem meg. Habár a dokim azt hitte aznap még megszülök.

Vagy is ez egy erös elöjele a szülésnek de nem biztos hogy akár egy héten belül is megszülsz.

nekem azt mondta a doki akkor menjek korházba ha menstruáció szerü vérzés lépne fel, amúgy enyhe rózsaszín vagy barna folyás nem baj.

2011. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött.2 nap múlva benttartottak.Kenézy kórház.Addig biztos bemehet a párod, amíg a cuccodat viszi.
2011. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és aznap meg is szültem, nem voltak fájásaim se, csak már tágultam.
2011. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!