Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórházzal kapcsolatban?...

Uzsoki kórházzal kapcsolatban? (14. ker)

Figyelt kérdés
Tapasztalatok milyenek? Milyenek az orvosok, szülésznők, csecsemősök? Mennyire jól felszerelt? A kórtermek milyenek? Jöhet negatív, és pozitív is.
2011. ápr. 29. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 10skálán kéne mindent értékelni akkor 10es a kórház
2011. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, ugyanis ott fogok szülni, csak szeretnék egy kis infót gyűjteni a kórházról. :) Várom a további válaszokat.
2011. ápr. 29. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:

A szülőszobákról keveset tudok, mert a folyosón sétáltam, meg 2órát voltam bent. A szülőágy kényelmes, van bordásfal, labda.

A vizsgáló, zuhany is kultúrált.

A szobák kényelmesek, rendezettek. Külön fürdő van a szobákhoz, hűtő szekrények, pelenkázó, fürdőkád a babáknak.

A dolgozók mindegyike kedves, segítőkész.

2011. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia ! Én még csak most fogok ott szülni, (8.-ára vagyok kiírva )de úgy érzem nem húzzuk ki addig :) De eddig a kórház nagyon tetszik! szép,tiszta, tágas,szóval kulturált!

Szülőszobákat már meglestem, nagyon szépek,jól felszereltek, 4 van összesen,abból az egyik császáros, de a legnagyobbról van is kép a kórház honlapján.Van Vajúdó szoba is , kórtermeket is megnéztem,azokkal is megvagyok elégedve, van 1-2 ágyas a fizetős, de szerintem nem éri meg mert annyi a különbség a 4 ágyassal szemben ,hogy van tv! Na de mindenki eldöntheti hova akar menni :) Amúgy eddig mindenki nagyon kedves, majd leírom a szülés utáni tapasztalatokat. :) Egy bajom van, hogy fájdalomcsíllapítás pl az EDA nem mindig elérhető :/ de csak a végszükség esetén szeretnék azt! :) Te mikorra vagy kiírva? fiú,lány? p.

2011. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Mi júni 03-ra vagyunk kiírva, de mivel a 30. héttől 3-as a lepényem, azt mondják, hogy nem húzom ki addig sajnos. Fiú lesz, Márton. EDA-t én is csak végszükség esetén szeretnék. Majd írj, ha megvan a baba. :) Sok sikert!
2011. ápr. 29. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Csúcs zsuper, csak jókat lehet róla mondani. A szülés után, ha készen vagy rá, jelentkezel, és onnantól kezdve, ha akarod éjjel nappal melletted van a babád. Csak a kötelező reggeli vizsgálatra, fürdetésre kell visszatolni. Ez alatt te is rendbe tudod megad kapni. Kell babának popsitörlőt, takarót, kis sapkát, kesztyűt vinni. Minden mást adnak. Magadnak evőeszköz, konyharuha, pohár. De van saját listájuk is az uzsoki honlapjáról le tudod tölteni. Maximálisan bababbarát. Ha nem kérdezel, nem segítenek. Ha valamit meg akarsz tudni, neked kell menni és kérdezni a csecsemősöket, orvosokat. Maximálisan segítőkészek, de nem maguktól. Segítenek mell kimaszírozásban is, de neked kell kérni. Minden szobához van saját zuhany, wc. Függöny, hogy a folyosóról ne lássanak be. Az épületben nagyon meleg van, ez nyáron még durvább. Ha van kérdésed írj!
2011. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csak jókat tudok mondani!

Nagyon és azt mondom meglepően kúlturált kórház,jó és kedves szakemberekkel!

2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:47-es vagyok!

Köszike!:)) Remélem minden oké lesz, veletek is! Nekem lányom lesz, majd mesélek! Puszi !

2011. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!én 2010 januárjában szültem ott akkor még nem volt felújítva, de a tesóm tavaly novemberben, és akkor nagyon szép és kultúrált volt.minden rendben volt az orvosokkal, és a szülésznőm (Molnár Gizella) egy tündér volt mindenkinek csak ajánlani tudom, sokat segített.

viszont lehet h hülyeséget mondok, de mikor én rákérdeztem a fájdalomcsillapításra, nekem azt mondták ök nem adnak semmifélét(hüvelyi szülésnél) mert a természetesség hívei...

de a kórházban töltött időről összességében csak jót tudok mondani!

2011. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!