Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Szent István kórházzal kapcsolatban? (Nagyvárad tér)

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve szültem ott,soha többé még egyszer!!!

Alapvető orvosi felszerelések és gyógyszerek nem voltak,hiába szép és új a szülészet része... Ha pedig front van és többen szülnek egyszerre akkor a hely is szűkös és ott vajúdnak ahol éppen elférnek...

2011. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én októberben szültem ott. Abba az elsőnek igaza van ha front van akkor lehet hogy a ctg szobába vajudsz ott ahol a többi kismama épp a ctg gépre van kötve! De...A csecsemősök nagyon aranyosak, ha 60 szor mnetem ugyanazt a kérdést megkérdezni akkor nem küldtek el hogy már elmondtam hanem megmutatatták, elmondták mégeygszer! A nővérkék is rettentő aranyosak.

Nekem csak egy bajom volt...éjjel 2.35 kor kerültünk be magzatszivárgással, és rém bunkók voltak a szülésznők, mert felébresztettem őket! Mikor bekerülsz ki kell tölteni papirokat, és kétszer kérdeztem hogy most ide mit és hogy...(hát nem arra figyeltem már addigra voltak fájások is, és olyan izgatott voltam, hogy azt sem tudtam fiú vagyok e vagy lány...?:) ) és rámförmed hogy hányszor mondjam még el...? Mondom ahányszor megkérdezem. 1 mert ez a dolga, 2 első gyerek és nagyon izgulok. 3 nem csak maga ébredt fel most de egy fél órája még én is aludtam...:) Ugyhogy elküldtem mind2 őt a francba:))) Befeküdtünk a szobába elkellett mennem rá 2 3 órára nagy wc re és szó szerint kiszedett a wc ről hogy ő most megvizsgál! Mondom a seggem azért kitörölhetem???:) De amugy tényleg nagyon aranyos mindenki. Sajna végül csaszi lett, a doki aki operált minden nap jött látogatni érdeklődött hogy vagyunk, és pénzt pedig nem kapott!

Szóval igazság szerint rendesek...én megvoltam elégedve teljes mértékig!


Könnyű szülést neked!!

2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én márciusban szültem itt, nekem jó tapasztalataim vannak. Magánorvossal, fogadott szülésznő nélkül szültem, indított szülés volt, a főorvos nagyon kedves, a kapott szülésznő profi volt (gátmetszés nem is kellett), a dokim persze szintén nagyon rendes volt velünk. Nekem nagyon fontos volt, hogy külön szülőszobát kaptunk, itt lehettem a férjemmel, nem zavartak, csak ha muszáj volt. Az osztályon 4 ágyas kórteremben helyeztek el, ehhez volt külön fürdőszoba WC-vel, amit csak 4-en használtunk. Ez szuper volt, nekem csak az nem volt OK, hogy akármikor jöhettek a látogatók, mellettem az apuka este 9-ig ott volt a feleségével, szóval pihenni nem igazán lehetett, 3 nap alatt aludtam összesen talán 8 órát, de nekem mondom még egyszer, jó tapasztalataim vannak. A kaja is megfelelő volt, mondjuk nem is vagyok válogatós. A csecsemősökkel nem sok tapasztalatom volt, csak fürdették és mérték a babámat, végig velem volt. Szerencsém is volt biztos, hogy nem volt túlzsúfoltság.
2011. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2009 májusában szültem ott, és idén szeptemberben is ott szeretnék. Fogadott orvosom és fogadott szülésznőm volt. Gátmetszés nekem sem kellett, hála Istennek, és remélem, idén sem kell!


Nagyon rendesek voltak! 5 ágyas szobában voltam, férjem jó sokat volt benn velem, jó volt, hogy volt társaságom, nem csak "egyedül" voltam felnőtt.


Csak ajánlani tudom!

2011. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Én augusztusban szültem ott. Nem volt fogadott orvosom, viszont volt fogadott szülésznőm. Nekem komplikációmentes volt a szülésem, beérkezéstől számított 3,5 órára született meg a babánk :)


Nekem csupa pozitív tapasztalatom volt. A szülésnők (mielőtt beért a fogadott az ügyeletes segített) kedvesek, szerintem vérprofik. Az ügyeletes orvos nagyon jó fej volt és teljesen empatikus. Volt gátvédelem, ami nekem sajnos nem sikerült.

A csecsemős nővérekkel vigyázni kell :) Nagyon sokat segítettek nekem, de csak miután kértem. Addig, amíg viziten kérdeztem, kb. 2 mondatba elintéztek, viszont amikor felmentem (akármilyen időpontban - általában éjszaka) mindig segítettek, kedvesek és aranyosak voltak hozzám és a babámhoz.


Nekem egyetlen negatív dolog volt: éppen teltház volt és sajnos nem volt már az osztályon hely, így lekerültünk a sima nőgyógyászati részlegre. Én csak szomorúan néztem mindig a csodaszép szobákat, a miénk olyan igazi kórterem volt. Na az elég siralmas volt, de ki lehetett bírni persze, meg az ember annyi minden mással foglalkozik akkor.


Kaja rendben volt nekem, kicsit menzás jellegű, nem éttermi, de teljesen rendben van (pedig én elég válogatósnak tartom magam).


Én pont azt mondtam a férjemnek, hogyha a következő baba születésénél már nem itt lakunk, akkor is oda szeretnék menni, még ha ezért fogadni is kell orvost :)


Ha valamire még konkrétan kiváncsi vagy írj, és megpróbálok amennyire tudok válaszolni.

2011. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!