Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félsz a szüléstől, rettegsz...

Félsz a szüléstől, rettegsz mi vár rád?

Figyelt kérdés

Ezt mindenképpen olvassátok el!!!!!

[link]


2009. márc. 12. 10:45
 1/5 vav22 ***** válasza:
Hát ha valaki teljesen tutira megmondaná, hogy nem lesz komplikáció, a baba és én is teljesen egészségesen vészeljük át, akkor nem félnék. Tisztában vagyok vele, hogy piszkosul fog fájni. Azonban én úgy gondolom, hogyha saját magamat stresszelem ezzel és rettegek tőle, attól egy fokkal sem lesz könnyebb... Tudom hülye példa, de én fogorvoshoz is vigyorogva megyek be, mert ha sírok akkor is ugyanúgy fog fájni. A kettőt persze nem lehet összehasonlítani, de a lényeg, hogy szerintem nagyon nagy jelentősége van a pozitív hozzáállásnak és hiába félnék előtte már hónapokkal semmivel nem lesz jobb... Egy 17,5 hetes kismami :-)
2009. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a cikk:) Én már szültem egyszer és tényleg nagyon fájt, de most a másodikkal, már tudom mire kell számítanom, mi után mi fog következni. Félni nem félek, inkább várom mert még az elején vagyok és már volt egy vetélésem. Szeretnék már a szülőágyon feküdni és vajúdni, mégha fájdalmas is az egész:)
2009. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek, mondjon bárki, bármit. Meghallom az "Sz" betűs szót és kiráz a hideg. Egyik barátnőm szülésznőnek készül, és mielött tudtam volna, hogy terhes vagyok olyan sztorikat mesélt, hogy totál kész voltam töle. Mivel muszály megszületni, mindent elkövete majd, hogy rendben jöjjön a világra! :-))) De amíg nincs itt az ideje, inkább, nem beszélek róla.
2009. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy pillanatig sem rettegtem, sosem féltem, az első pillanattól vártam, át szerettem volna élni, milyen érzés szülni.

A cikket szülés után olvastam, sok igazság van benne, de nem értek egyet minden mondatával.

2009. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is féltem, amikor jöttek a fájások, és folyt a magzatvíz akkor remegtem, de nagyon gyorsan túl voltam a szülésen, kb 1 óra volt az egész, és szerintem nem olyan vészes az! Persze fáj ahogy húzódik a méh, de azért ki lehet azt bírni!
2009. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!