Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz már valami? Tapasztalatok...

Lesz már valami? Tapasztalatokat, és segítségeket várok!

Figyelt kérdés
ma vagyok 40+2 napos! holnap lesz 3 hetes,hogy valami barnás,kocsonyás,kis mennyíségű valami(ami szerintem nyákdugó)három részletben távozott! a tegnap előtt amnioszkópián a doki közölte,hogy bő egy ujjnyira vagyok nyitva! ma reggel pisilés után a papír csak úgy csúszott,ránéztem,és megint az a kocsonyás,csak most hó fehér,és tenyérnyi jött belőlem! ma is volt amnioszkópián,és amikor nézte,hogy mennyire vagyok nyitva,az egyáltalán nem fájt,és annyit mondott,hogy ez jó,és már most a vizsgálatot nem közepes,hanem nagy kacsával csinálta! a vizsgálat maga az nagyon fájt,mintha égettek volna belülről! mikor lesz ebből szülés? a dokitól semmit nem tudtam kérdezni,mert rohant fel vissza szülni! csak az asszisztens nő közölte,hogy lesz egy kis pecsételés,ami meg is történt!!!
2009. márc. 12. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia, most már tényleg nincs sok a szülésig, könnyű szép szülést
2009. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg nem sok lehet hátra, de hogy pontosan mennyi, azt talán csak a babád tudja:D


Könnyű szülést!

2009. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, akkor 38 hetes voltam.40+1 hetes voltam mikor megszületett a babám.3 ujjnyira nyitva voltam és nem éreztem.Doki akkor burkot repesztett.Már 3 hetes a törpém.Könnyű szülést és szép, egészséges babát kívánok.Már nem sok van hátra és kezedben tarthatod te is a babádat.
2009. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!