Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok a győri szülésze...

Tapasztalatok a győri szülészetről? Aki mostanában szült?

Figyelt kérdés

Szülésznőkről orvosokról?milyen szintű az ellátás?

Annyi rosszat hallani....igazak ezek?


2011. jún. 20. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hete született a kisfiam. 10 éve a nagylány, akkor nem voltak annyira jók a tapasztalataim. De most! Mindenki olyan aranyos, kedves volt, az orvosokat csak vizitkor lehetett látni (magándokit gyakrabban), a csecsemősnővérek, szülésznők angyalok voltak, kedvesek, segítőkészek,türelmesek, persze kérdezni kell tőlük, hiszen nem gondolatolvasók. Még a takarító nénik is barátságosak! Remélem,m másoknak is jók a tapasztalatai! És neked is azok lesznek! Ha van kérdésed, írj nyugodtan!
2011. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez most megnyugtató volt köszönöm sajnos annyi rosszat hallottam:( főleg a csecsemős nővérekről.

remélem én is hasonló jó tapasztalatokkal térek majd haza

2011. jún. 20. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

én is 7hete szültem május 2.án .

Én is csak jókat tudok mondani, a csecsemúsökből is ki kell fogni a jobbat mert pl. üvöltött a babám sebes volt a mellbimbóm és kérdeztem h most mi legyen ? mondja anyuka szoptasson ...:( de már 4 órája szoptattam aztán 1.5 nap átüvöltött nap után kiderült még nem lövelt be a tejem sokat fogyott , 0ákat mértek szoptatás után , igy kaptunk tápszert 3 óránként na onnantól tündéri babává változott :D mivel az volt a baja h éhes volt! Én ezt tudom leirni ún. negativként, de a szülőszobán maximális szakértés és segítség! Nem fogadott doki is 1000%-os szal csak jó!!!!


Könnyű szülést! Mikorra vagy kiirva ?és hova valósi vagy?

én pl. óváron is szülhettem volna mert körzetileg oda tartoznék de győrbe volt a dokim és Őt választottam, Nem bántam meg!

2011. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Akkor együtt voltunk! Én május 3-án szültem!

Jó egészséget nektek! :)

2011. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ki volt a dokid?
2011. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Győri vagyok és 28 hetes és már nagyon félek a szüléstől
2011. jún. 22. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is féltem. Van egy 10 éves lányom, de az már elég régen volt. Aztán éjjel 1 után elfolyt a magzatvíz, 2-re a kórházban voltunk, 2-38-kor meglett. Annyira gyors volt minden, hogy nem is volt időm ilyenen agyalni. Meglátod, majd ha ott tartasz, akkor egyszerűbb lesz ám visszanézve, mint most gondolod!


Szorítok! :)

2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen együtt!:P :D Dr. Mika Péternél szültem , Te ?
2011. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

16,06

Remélem nekem is ilyen gyors szülésem lesz!

Esetleg valaki ismeri Dr.Háromszéki Józsefet?

2011. jún. 22. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!