Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik Komáromban/Szőny...

Kismamák akik Komáromban/Szőnyben fogtok szülni, vagy ott szültetek, ajánlanátok nekem egy rendes, megbízható nőgyógyászt akit megfogadhatnék?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly szültem Szőnyben. Sima sztk-s rendelésre jártam dr.Ördög Istvánhoz, Kisbérre, akit végül 30 hetesen megfogadtam szüléshez. Nem bántam meg, le a kalappal előtte!

Szívből ajánlom!!!!!!! Viszonylag keveset kér a szülésért.

Ha nem költöztünk volna el, a második babámat is nála szülném, de sajna 150 km:(


A szülésznők egytől egyig aranyosak, rendesek!!!

2009. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 20 perc alatt meglett a kisfiam, doki és szülésznő rengeteget segített, mivel nem tudtam nyomni sem. Egyszerűen nem volt semmi erőm, mert előtte 2 napig nem aludtam és alig ettem.
2009. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat.Ha még annyiban tudnál segíteni,hogy az összeget akkor mondta meg,mikor megfogadtad,vagy köztudott volt,hogy mennyiért vállal szülést?

2009. ápr. 23. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! én is Ördög doktornál szültem 3 éve, és most is nála fogok. 3 éve 30ezer forint volt a szülés levezetése, most 40ezer. 31hetes kismama

te mikorra vagy kiirva?

2009. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia, hát én még nagyon az elején járok, 10 hetes vagyok.Eddig a Rókai doktornál voltam, de mivel nem nagyon ismerem, nem tudom megfogadjam-e.

Sok fura dolog van, pl. nem hajlandó uh-t csinálni csak majd ha betöltöm a 12 hetet.Kértem, de azt mondta majd csak a 3 hónapos vizsgálatnál.Ez lesz május 6.án.De azért nyugodtabb lennék ha láthatnám,hogy a kicsivel minden rendben van a pocakomban, rendes a szivműködése.

Köszönöm a válaszodat.

2009. ápr. 23. 19:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,a kérdésedre nem válaszoltam...:)

November 20-ra vagyok kiírva.

Szép estét!

2009. ápr. 23. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első vagyok...

Én tavaly a dokit nem kérdeztem meg, hanem a többi kismamát faggattam, hogy mégis mennyi a tarifa. 30 ezret mondtak. Én 40et adtam a dokinak.


Elsőre amúgy nem volt szimpi, de minél többet jártam hozzá, megkedveltem.

Olyan kis magának valónak, "morci"nak ismertem meg elsőre, de amikor eljött az idő, totál megváltozott:) Poénkodott és nagyon közvetlen lett. Még szülés utáni napokban is!


Amikor bent voltam a kórházban, a Rókai nagyon unszimpatikus volt, és nem hallottam róla jókat.



Én amúgy november 29re vagyok kiírva:))

2009. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem sem nyerte el a tetszésemet....és ha én ugy gondolom,akkor a 12 hetes vizsgálatra mehetek az Ördög doktorhoz,ugye?Természetesen előtte tel. egyeztetek vele időpontot.Hmmmm?
2009. ápr. 24. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos mehetsz:)

Hova valósi vagy?


Amúgy én 24 hetesen voltam nála először, előtte Tatabányára jártam, de nagyon elégedetlen voltam a dokival is és a kórházi hozzáálllással is.

Minden gond nélkül elvállalt:)

2009. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!