Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik orvosnál szültetek a...

Melyik orvosnál szültetek a Szent Imre kórházban? És meg voltatok vele elégedve? Ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Faludinál és nem ajánlom. Aranyos azzal nincs gond, csak épp a magánrendelése iszonyat!! Volt, hogy 32 hetesen 2,5 órát ültem nála, olyan szarul szervezte meg a rendelését. Szokása 1 időpontra több embert beszervezni...

Akit még kerülj el az a professzor.

Amikor én szültem Holba volt az ügyeletes, ő nézett meg míg beért Faludi. Szerintem tök jófej doki.

2010. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Barna Péter volt az orvosom, én nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon jó fej, laza viszont amikor kell odafigyel. Ő az apukájával (Barna István) együtt magánrendel, aki a kórházban főorvos. Amikor szültem (2 héttel hamarabb a kiirtnál) a Péter pont elutazott, így az apukájánál szültem, és nagyon jó volt ő is. A magánrendelőjük a bartók béla út elején van.
2010. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem,de ha minden igaz szintén a Faludinál fogok.. Ez nem csak a Faludira igaz,hogy 2,5órát vár az ember. Nálunk Kőbányán 37hetes kismama 4 órát várakozott a dokira.
2010. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja csak ne szülj éjszaka, mert siet haza és úgy nyomja ki belőled a méhlepényt, meg érzéstelenítő nélkül varr, elvégre annak is kell idő mire hat... sok szerencsét
2010. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, na akkor Mr. Faludy kilőve...
2010. márc. 4. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:
én meg ezentúl ha magánorvoshoz megyek és 5 percnél többet kell várnom, lépek... azért álljon már meg a menet, hogy zsebbe dobok neki többezer forintot és még órákat ücsörögjek nála.....
2010. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálam is ez volt, és ráadásul még mindenféle idegen orvosokhoz, kórházakba küldött uh-ra. Van egy lányom, és most keresnék új dokit , a Szent Imrében
2010. márc. 4. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem rossz doki a Faludi.. Majd kiderül április közepén.. Ill hétfőn megyek hozzá. Van rosszabb is... (Sirva jöttem egyszer ki egy másik dokitól a MÁV kórházban..)
2010. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dr. Tasi Róbertnél szültem- nagyon jó fej, normális, a magánrendelése is oké, nem kell várni sokat nála- szinte mindig percre pontosan hívott be.

tesóm meg a dr.Csabafi Csabánál szült - őt is ajánlom, nagyon rendes volt ő is.

mind a két doki ember volt a talpán a szülésnél- bár mindkettőnknek könnyű, és koplikációmentes szülése volt. Nálam a Tasi dr 3órát amig a szülőszobán voltunk, végig velünk volt- nem csak az utolsó 20percre hívták be.

Mindketten tesómmal ügyseletes szülésznőnél szültünk, mind a kettő egy angyal volt - szerintem nem kell külön fogadni, az ügyeletesek nagyon aranyosak, kedvesek, segítőkészek és szakmailag is nagyon tutik- ha először lát akkor is pl a gátvédelmet is kérheted, biztos megpróbálják.

ajánlom

2010. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, a múlt héten voltam előszőr Dr. Tasinál. szimpi volt.
2010. máj. 5. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!