Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35+2 hetes vagyok. Ma felpüffe...

35+2 hetes vagyok. Ma felpüffedt az arcom és a szám is elkezdett dagadni, a hasam még nem szállt le. Mennyi időm lehet még szülésig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Végig kihúzhatjátok.Remélhetőleg csak vizesedsz.Nekem az orrom dagadt be 1.,utána a lábam,kezem.A szám minden reggelre kétszer akkora volt.Szépen lassan felkúszott a 33.héttől a szülésig 10 kg víz mindenhova.Aztán lassan (elvileg kipisili az ember).A szülés utáni mérésen másnap,már + ennyivel is könnyebb voltam.Én mondjuk nem vettem észre,hogy többet pisilnék,mint előtte.Nekem azt tanácsolta a védőnőm,hogy amennyire lehet kerüljem a sót.
2009. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólonak a sót kerűlni kell. És én is igy voltam már hetekkel elötte badagadt az arcom és regelre még sokszor én is csodálkoztam magamon. A hasam jóformán le se szált legalábis többen is azt mondták .Én meg nem tudtam magamnak megálapitani. Na szóval én még túl is vittem 4 nappal.
2009. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!