Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek már idő előtt elkezdett...

Akinek már idő előtt elkezdett nyílni a méhszáj az a szüléskor előnyt élvezett? Könnyebben tágult tovább?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam nem így volt. Első gyereknél 3 nappal szülés előtt kinyílt, aztán 14 órás vajúdást, lassú tágulást császár követte. Másodiknál is kb. így alakult, csak 12 óra után sima szülés lett.
2010. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálam is kinyílt fájások nélkül és utána 2,5 óra alatt simán megszültem. Remélem most is így lesz :))
2010. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés szerintem. Elsőnél már a 25. héten nyílni kezdtem, aztán időre született, 14 óra vajúdás után. Másodiknál teljesen zárt voltam végig, időre született 2,5 óra alatt!
2010. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2010. dec. 3. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:

32! héten észrevették hogy 2 ujjnyira nyitva a méhszájam.

Szülésnél mire beértünk már 3 ujjnyi lett,aztán simán ki is nyílt teljesen.

Azonban a méhnyak/méhszáj (már nem emlékszem melyik rész pontosan) nem akart eltűnni. Annak úgy fel kell húzódnia,hogy ne a baba feje préselje szét nehogy megsérüljön.

Végül aztán órákon át erre vártunk,és a doki tolta fel. Ez volt a szülés legfájdalmasabb része.

2010. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mind3 terhesség alatt már a 36. hét környékén elkezdtem nyitódni 1 ujjra és igen könnyen gyorsan tágultam szüléskor is.
2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.gyerekkel a 20.héten nyíltam ki, túlhordtam, mindenféle fájás nélkül szültem, így lett meg 20 perc alatt.

2.gyerekkel a 8.héten 1110 lettem, ő a 42.héten lett indítva. Ő is hamar meglett, 4 órát vajúdtam.

Nem tudom, hogy ha totál zártan mentem volna szülni, akkor hogyan alakult volna.

2010. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!