Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri vagy a veszprémi kórháza...

Győri vagy a veszprémi kórházakban melyik orvost ajánlnátok?

Figyelt kérdés
És még azt szeretném megkérdezni ha v.ki ezekben a kórházakban szült mi a véleménye az ellátásról és kinél szült? EDA-t használnak-e? Köszi
2011. máj. 23. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszprémben szültem! Itt 4 orvost lehet hivatalosan felfogadni és szerződést kell velük kötni, de én egyiküket sem szeretem! Amúgy orvosnak a Bagarus Sándort ajánlanám, én is hozzá járok, alapos, kedves, törődik a kismamákkal!

EDA nincs, gázt lehet szívni! A szülésznők nagyon aranyosak, nekem a csecsemősökkel sem volt gondom, de azért akadt köztük 1-2 aki elég bunkó tudott lenni...

2011. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy a Kállay doktornál szültem, de iszonyú paraszt volt, szerencsére azóta kirúgták...
2011. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Győrben szültem 3 hete, Fekete Zoltánnál. Nagyon rendes volt. Barátnőm a Papp Zsoltnál, ő is az volt, figyelt rá, mindennap bejött hozzá. Szerintem Győrben nagyon nem tudsz mellé fogni dokiknak,(persze biztos van valakinek rossz élménye is valamelyikükkel) akik NST-n is voltak, azok is nagyon rendesek voltak.
2011. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az ellátás: nagyon rendesek voltak a szülésznők is, a csecsemős nővérek is, perdig tartottam tőlük, mert nem mindenkitől hallottam jót, de nagyon kellemesen csalódtam. Türelmesek, kedvesek voltak, egytől egyig. EDA nekem nem kellett, de ezt úgyis a dokival kell megbeszélni. Sok sikert!
2011. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én is győrben szültem 3 hete dr. mika péternél. csak ajánlani tudom!

eda-t nem nagyon alkalmaznak győrbe az a tapasztalatom de gyors szülésem volt idő se lett volna rá. kérdezz rá annál akinél szülni szeretnél majd.

2011. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!