Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak jelei a szülés közeledt...

Vannak jelei a szülés közeledtének?

Figyelt kérdés
Nem a fájásokra, nyákdugó távozására gondolok, hanem olyan jelekre, amik esetleg pár nappal korábban jelentkeznek.
2011. máj. 23. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi! Elmentem vizsgálatra a saját dokimhoz és mikor megvizsgált kérdezte h "cucc van nálad?" Mondtam h nincs, mert? És közölte h 2ujjnyira vagyok tágulva és irány a szülőszoba! :) Rá 3órára meg is lett a kislányom... :) 1.baba
2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi előjele nem volt.Előző este 11kor még fent voltam, tv-t néztünk, aztán hajnalban indult a mandula.


Másodjára én is ilyen gyors szülést szeretnék, mint az első hozzászóló. :)

2011. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sem bánnám, ha az én törpém is meglenne 3 óra alatt... :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 23. 17:26
 4/4 alaszka ***** válasza:
Pont ugyanúgy voltam mint az első hozzászóló. Semmi jele nem volt, csak pont aznap kellett mennem NST-re, vicces, de az NST sem mutatott semmi fájást, aztán elindultunk haza, és 2 km után visszafordultunk a kórházba, mert volt egy "rossz" érzésem, de fájdalmam semmi, beértünk, egyből szülőágyra fektettek, 3 óra volt az egész. Intenzív volt és gyors. :)
2011. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!