Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nagyon szűkek odalent!...

Akik nagyon szűkek odalent! Mennyire repedtetek szét a kitolásnál? Mekkora volt a baba? Rendesen kiver a vítz, ha erre gondolok.

Figyelt kérdés
39 hetes kismama
2011. máj. 26. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Semennyire nem repedtem, mert gátmetszéssel született meg a kisfiam. A 40. héten szültem, 3140 g-mal és 51 cm-rel jött világra a babám. Könnyű szülést Neked! Ja, ha félsz a fájdalomtól és gyorsan szeretnél tágulni, nagyon ajánlom, hogy beszélj a dokiddal az epidurális érzéstelenítésről. Áldom a nevét annak, aki ezt kitalálta:-) Üdv, 17 hónapos kisfiú anyukája.
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

engem vágtak és repedtem is rendesen....de ne aggódj e miatt, mert nem érzed,ha szétrepedsz, azt se mikor vágnak, az egyedüli kellemetlen az amikor varrnak...illetve az fáj rendesen...nekem a felépülés se volt olyan gáz.

Szóval ne aggódj, könnyű szülést:)

2011. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tuodm mennyire voltam szük, senki sem mondat, hogy tág vagyok.

Viszont mind a két gyerek rendesen szétszakított bent-méhnyak, hüvely.

Gyerekeim 4,,4 ill 4 kilósak voltak, mind a kettő 36-os fejjel született)

De a doki bácsi mind a 2x szépen összestoppolt, ugynolyan mint régen.

2011. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi! Általában rutinból végzik a gátmetszést (Mo-on), de azért szólj a dokinak. Így nem repedsz.

Nekem annyira fájt a szülés, hogy nem is éreztem, hogy vágtak. Sajna EDA nem használt, rosszul adták be:(


Könnyű szülést!

2011. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15:28-ös vagyok

Varrásnál adtak érzéstelenítő injekciót, így az nem fájt szerencsére.

2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

15:26

A gátmetszés csak hab volt tortán:-))

De nem fájt se vágás, se a varrás.

Utána meg az aranyerem féjt jobban, nem a gátseb.

2011. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz a szűknek odalent alatt,de a mostani állapot más lesz a szülésnél!Lehet simán kijön :) !Nekem kijött volna,ha nem kell vákum,így repedtem és vágtak-akkor nem is éreztem,varrás se fájt,mert a pici járt csak a fejembe,nem is tudtam odafigyelni másra,gyönyörűen stoppol a dokim,másnap simán ültem,szépen összegyógyult,már semmi gond vele.Ne aggódj,szülésnél nem is veszed észre,utána meg begyógyul,megéri a kis tündérkéért!!!!
2011. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég szűk vagyok,szülés után is,alig változott odalenn valami. Rendesen szétrepedtem(méhszáj),vágtak is,kislányom csúcsfej volt a javából:) De ügyes volt a doki,rajta múlik minden hogy varr össze! Nem éreztem belőle semmit,mert EDA-t kaptam és helyi érzéstelenítőt is. 3.nyomásra kinn volt. Talán ha nem nyomok mint egy őrült,akkor nem repedek annyira:S
2011. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt elfelejtettem,hogy lányom 57cm és 3850g-mal született,úgyhogy nem volt kicsi. Most izgulok nagyon,mert 34 hetes vagyok,hamarosan kiderül mi lesz.
2011. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél azért repedt a méhszáj, mert a doki kézzel kitágított 3 ujjnyiról 5 ujjnyira... A baba 4 kilós volt, 38 cms fejjel. Amúgy meg volt gátmetszés, ott nem repedtem.

A másodiknál nem repedtem sehol, volt gátmetszés. A fiam 4 kilós volt, 39 cms fejjel, ami már nagynak számít:)

A felépülés pikkpakk ment, a második szülésnél már varrás után 10 perccel már ültem, és utána sem volt gondom.

Nyugi:)

2011. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!