Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után ez normális?

Császármetszés után ez normális?

Figyelt kérdés
Az első 2 hétben véreztem (mensi szerű volt), utána 1 hétig rózsaszínű nyálkás valami jött belőlem, most meg ilyen sárgás színű valami, de már egyre kevesebb. Ja és 1 hónappal a műtét után még mindig eléggé fáj a hasam. Ebben lehet, hogy én vagyok a hibás, mert nem pihentem. Na de egy baba mellett nem is lehet, meg a házimunkát valakinek el kell végezni.
2011. máj. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, amit leírtál.

Amúgy az én hasam is sokáig fájt, de rájöttem nem a hegem fáj, hanem egyszerűen csak azért fáj, mert húzódnak vissza az izmok, meg minden. Ha meg még mellette nem is igazán pihensz, akkor attól is fájhat.

Ha aggódsz, vagy ha már nagyon fáj, akkor kérdezz rá a dokinál!

2011. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonló volt, ráadásul én sem pihentem és kiszakadt egy kis helyen a sebem, nagyon megijedtem, hogy vissza kell menni a kórházba, mert folyamatosan nedvedzett és büdi volt :( Aztán rendbe jött szerencsére.
2011. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sebem nekem is gyulladt egy kicsit, de a doki szerint nem vészes. Remélem lassan rendbe jövök.

Köszönöm!

2011. máj. 31. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A hasfájás még sokáig el fog kísérni. Nekem hónapokkal a műtét után is volt, hogy fájt a sebem nap végére, ha izgága voltam nap közben... Egyből megérezte a hasam is, ha nyűgösebb volt a kicsi, mert olyankor többet volt kézben, jobban megerőltettem magam, és egyből elkezdett fájni.

A többi dolog is normális szerintem!

2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!