Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után kb mennyi...

Akire77 kérdése:

Császármetszés után kb mennyi a felépülési idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2hete császároztak,állitolag eléggé komplikált műtét volt.Varatszedés után vették észre hogy 2helyen kiszakadt a varratom.azota váladékozik és eléggé gyuladt a seb körül,bár minden nap kötözzük és talán kicsit jobban érzem magam.Sajnos lehet hogy ujra felnyitnak ha nem gyogyulok,de azt nem szeretném.járt valaki igy mint én?mennyi lehet a felépülési idő?
2011. szept. 27. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szia sajnos én is igy jártam, 10 napot voltam bent korházban szétnyilt a hegem 3 helyen és gennyes volt stb,végül elengedtek, 4 napig bejártam kötözésre aztán magamnak kötöztem vettem a patikában ami kellett hozzá, 3 honap utáén jött helyre csak, az volt a baj hogy alegmelegebb nyár volt. azota 14 honapos a fiam, nem durva a sebem pedig nagyon ronda volt.
2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha már gyönyörűen beforr és lehet kenegetni bármivel, és ha van aole vera kaktuszod,(virágosnél tudsz venni) vagdoshatod az ágait és ha a levével kenegeted a hegget szépen eltünteti.
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. szept. 28. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kaptál antibiotikumot?

Az első császáromnál nekem is begyulladt a sebem,be is lázasodtam.

Még 2 hét után is alíg bírtam menni.2 féle antib.-t kaptam amivel lehetett szoptatni,és utána hamar rendbejöttem.Pedig nekem nem váladékozott,de féltek a fertőzéstől,inkább adtak gyógyszert.

Jobbulást!

2011. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DE kaptam augmentint amit beszedtem de még mindig eléggé nehezen mozgok és ugyebár fáj is,de azért reméllem mihamarab rendbe jövök mostmár
2011. szept. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!