Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beöntés? Meddig tart? Tapaszta...

Alinaaa kérdése:

Beöntés? Meddig tart? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az elméletet talán tudom. De az első szülésnél kúpot kaptam, így fogalmam nincs milyen lesz(más kórház).
2011. jún. 2. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Kórházra válogatja.Én Pesten szültem az Istvánba,de ott nincs beöntés és borotválás sem.Még ha szeretnéd akkor sincs.
2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát nagyon gáz :)

legalábbis nekem rossz élmény volt.

nagyon erős fájásaim voltak és amikor már az első adag folyadék felment már alig bírtam visszatartani azonnal rohanhatnékom volt a wcére de 5 percet kellett várnom

alig bírtam ki gondolhatod

jöttek a folyamatos fájások és még tartsam is vissza

hát nem is bírtam 3perc után GO a wc..

míg lefolyik a lötty az kb 1 perc.

kellemetlen de hát ez van..inkább minthogy szülés alatt történjen vmi .. :)

2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ameddig tudod, tartsd bent a folyadékot, hogy minél hatékonyabb legyen. Nekem háromszor is volt, én ragaszkodtam hozzá, hogy kapjak beöntést, bár nem volt kötelező. Nem kellemetlen szerintem, bár a kúpot meg én nem ismerem, nem tudom, mennyiben más a kettő hatásfoka.
2011. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elég vicces volt:-) Legalábbis a nővérkéknek nagyon tetszettem. Én, mint tapasztalatlan kismama, soha nem kaptam előtte beöntést, szépen, komótosan elkezdtem összecsomagolni a fürdőszobai cuccaimat: tusfürdő, törölköző, wc papír, wc ülőke papír, stb.., majd megkérdeztem, hogy mégis mikorra kellene odaérnem a wc-be. Azt mondták, már ott kellene lennem. :-))) Amúgy nem volt semmi gond, elsétáltam, és még bőven volt időm :-) Minden jót és könnyű szülést Neked! Üdv, 17 hónapos kisfiú anyukája.
2011. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon gyorsan le(vagy be?)folyatták a vizet. a wc közvetlenül az előkészítő mellett van, és szép nyugodtan átsétáltam és ráültem.

Azt még hozzátenném, hogy ennek több hete már, és nem tudom hogy ennek a hatása-e, de teljesen megszűntek a székelési problémáim. Azóta minden nap megyek wc-re és nem kell erőlködnöm sem az eredményért.

2011. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó élmény volt,mert végig szorulásom volt terhesség alatt!!!!Víz be,visszatart,majd spuri a budiba és minde,de MINDEN könnyedén ki!!!!Nekem bejött:DDD
2011. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt rossz élmény,pár perc volt az egész,és ahol kaptam a beöntést rögtön mellette volta wc,oda mehettem,majd utána mehettem zuhanyozni!
2011. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
A beöntéstől renfesen rettegtem, és az egész szülésben az volt az egyetlen pozitív momentum. Nagyon erős fájásaim voltak és éreztem már otthon is hogy kéne kakálnom de a fájások miatt nem tudtam elengedni az izmaimat. Az a langyi folyadék nagyon jól esett és utána végre sz.rtam egy nagyot, szóval ettől tényleg ne félj! Én különben valahogy azt gondoltam, hogy annyira feszít majd az a folyadék, hogy szi8nte szétreped az ember végbele, hát szó sincs erről! Nem is érezni!
2011. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vészes, bár nekem az előző válaszolókkal ellentétben nem túl kellemes emlék, de így utólag inkább vicces;

mégpedig azért, mert olyan hamar hatott, hogy gyakorlatilag a néhány méterre lévő wc-ig alig értem el, már a folyosón elkezdett folyni belőlem (nyugi, szerencsére csak a víz:-)

az egyetlen szerencsém, hogy már este 11 óra volt, ezért nem volt épp senki a wc-n, azonnal találtam egy üreset...ahova előzőleg bekészítettem a wc papírt.

2011. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szépen oldalt lefekszel a ágyra, és a nővér, aki csinálja, óvatosan engedi a langyos vizet. Nekem azt mondta, hogy szóljak, ha már úgy érzem elegendő...:) Teljesen kibírható dolog, nem kell szégyenkezni.Jobb ha kapsz, minthogy ott a doki előtt, az ágyra, nem?
2011. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!