Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, aki nem bírta...

Szülés után, aki nem bírta kivárni a 6 hetet, mennyi idő után volt újra együtt a párjával? Milyen kockázattal járt?

Figyelt kérdés

Lett belőle bármi baj?

A Nődoki ezt észreveszi a 6 hetes controll vizsgálaton?

Nem elítélést kérek!!


2009. máj. 18. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi sem bírtuk kivárni a 6 hetet. 3 héttel a szülés után szeretkeztünk először. Nem történt semmi baj, igaz a férjem úgy vigyázott rám, mintha szűz lettem volna :-)

Szerintem a nőgyógyász nem vette észre, vagyis nem tette szóvá :-)

2009. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen következménnyel nem jár, nyilván meg kell várni, hogy elmúljon a vérzés. Nekem anno a doki azt mondta, hogy a vágyaknak nem feltétlen kell csak azért ellenállni, mert még nem járt le a 6 hét csak 5.....
2009. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,3 héttel szülés után voltunk először együtt,szerintem a doki nem veszi észre.Egyébként meg óvatosak voltunk mind a ketten....
2009. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztem ilyen maximum idő, nekem pl. leválasztásom volt így baromi sokáig véreztem. Hiába is szerettük volna csinálni véreztem még 5 hét múlva is, és amúgy is hajlamos vagyok a fertőzésekre így hát vártunk.

Amíg vérzés van az sebet jelent odabent és azon könnyebben megtapadnak a bacik, gombák stb.

Ezért kell várni vele.

De ha semmi gond nincs, kizárt h a doki észrevegye.hacsak nem pont szex utáni napon mész a vizsgálatra :)

2009. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat,megnyugodtam.

Férjem kegyetlen módon vigyázott rám,akár az első hozzászólóra.Próbáltuk kivárni,de a vágyaknak nagyon nehéz ellenállni.Mi is 3 hetet bírtunk.

Utána se,közbe se éreztem fájdalmat,minden ugyanolyan jó volt mint előtte.Most igazán megnyugtattatok.

Ezt köszönöm.

Szép napot mindenkinek.

2009. máj. 18. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
hát még engem hogy megnyugtattatok,én szülés előtt állok még,de olyan jo ilyeneket is olvasni,nemcsak azt hogy utána fél évig rá sem birtak nézni a párukra... :-) bocs az offért....
2009. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy ha már nem vérzel, nem váladékozol, és késznek érzed magad, akkor lehet.

Mi a 4. héten voltunk együtt, szűzlányeffektus volt pár alkalommal, de más gond nem volt:-)

A dokim nem kérdezett rá, csak azt kérdezte, hogy akarunk védekezni.

2009. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 3 hetet tudtam várni, de én császárral szültem.
2009. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek. Én már több, mint egy éve szültem, de még mindig nem kívánom a szexet és fáj is. Voltam orvosnál, nincs semmi bajom fizikailag. Talán csak az állandó fáradtság, de mindegy, a baba mindenért kárpótol, ő a legfontosabb nekem!!!!
2009. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!