Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a szülésbeindulás céljából...

Aki a szülésbeindulás céljából volt együtt a párjával, annak mikor indult be a szülés? Tapasztalat? Mennyire sikeres?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy az akció után mikor kezdődtek a fájások?
2009. febr. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem másnap hajnalban elment a nyákdugom és elkezdett szivárogni a magzatvizem. doki bácsi még aznap megindittota a szülést és csak akkor kezdődtek a fájások. mondjuk a 40- dik hetemet töltöttem már..
2009. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én tegnap este voltam együtt a párommal, igaz nem nagyon tettük be,. Reménykedem, hogy így is beindul. :)

A méhszáj tágitót szeretném elkerülni. :S

2009. febr. 17. 11:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja! a nyákdugó már múlthéten elment.
2009. febr. 17. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
he nem élvezett el benned, már bocs, hogy igy irom akkor nem igazán fog hatni. a spermában található minimális oxitocin lehet rád hatással.
2009. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be a szexel való szülésindítás. Többször is próbáltuk a 41. betöltött hétig, akkor fektettek be a kórházba. 13 napot hordtam túl. De a Kisdrágám akkor sem akart kijönni.
2009. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem baj, mert így legalább érthető :)


Elment bennem de, nem volt bennem mélyen, így is van rá esély? Lehet nem jutott el a kis oxitocyn a méhszájig?

2009. febr. 17. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 napja szültem. A szülés előtt 2 nappal együtt voltunk (teljesen), majd másnap a cicimet szeretgette a férjem. E mellett a 36. héttől ittam a málnalevél teát és szedtem a chaulopollym-ot. Természetes módön, gátvédelmmel szültem meg a 4 kg-os kisifiat! Az életem legszebb és legmeghatározóbb élménye volt.

Könnyű, természetes szülést kívánok.

2009. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!