Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon szülni készülő és...

Szekszárdon szülni készülő és mostanság szült kismamik! Mkorra vagytok kíírva? Szülés milyen volt?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint lehet kérni epidurális érzéstelenítést, ez igaz?Ja és hallottam hogy már csak baba-mama szobák vannak, teljesen átalakult a szülészet.Ezekről tudtok valamit?
2010. nov. 11. 10:59
 1/3 anonim válasza:
Az én feleségem elvileg június elején fog szűlni. Kihez jártok? Te mikorra vagy kiírva? Mi Dr Quispe Olaza Juan-hoz árunk. Minden jót nektek.
2010. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én februárban szülök de nekem nincs fogadott orvosom, egyszerüen nem tartottam fontosnak hogy legyen.Fiamnál sem volt.
2010. nov. 13. 15:20
 3/3 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én júniusban szültem akkor még volt 3-om korterem ami sima volt.Utána nemsokkal szüntették meg őket.Sokáig nekem sem volt orvosom de mivel a babám sokáig faros volt igy gondoltam jól jönne egy doki.Mi beszéltünk a fájdalom csillapításról,elmondta milyen lehetőségek vannak,meg is beszélhetjük előre.Úgy döntöttem majd menetközben meglátjuk kell e egyáltalán.A szülés nekem kellemes csalódás volt,sokkal rosszabra számitottam!Igaz nekem éjjel indultak el a fájások az elejét átaludtam.Reggel elég sz@rul keltem 5 körül.Éreztem valami készülödik de nemtudtam elöször megmérni hány perces fájásaim vannak.Elmentem zuhanyozni,hajat mosni.Lassan elkészültem a korházi cucc már utra készen volt.Fél 8-ra értünk be akkor már 5 perces fájásaim voltak.Fél 9-ig még mászkáltam utána kaptam meg a miujságot.KIsfiam fél 1-kor született 4360 gr és 57 cm volt.Gátmetszésem volt az inkább utána fájt jó pár hétig.

Kicsit hosszura sikeredett de ha esetleg még kérdeznél irj privit.

2010. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!