Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebben az esetben hogy döntenét...

Ebben az esetben hogy döntenétek? Császár vagy kockázat?

Figyelt kérdés

2 ujnyira nyitva a belső méhszájam és simulóban van, alig 1 cm a méhnyakam. Csak ezek a fene görcsök nem jönnek és a babókom buksija nem illeszkedik fixen.

Most arra kell vigyáznom, hogy ne menjen el a magzatvíz, viszont sétálgatnom is kell, hogy a buksi beilleszkedjen.

Burokrepedésnél a köldökzsinór előre eshet és akkor baj van, de állítólag igen kicsi az esély rá. Viszont az a kis esély is esély és nem szeretném ha a babámnak valami baja lenne.

Elsősorban a természetes szülés híve vagyok, de ha gond lehet nem gondolkodom azon, hogy vágjanak/ne vágjanak.


Örülnék ha írnátok, ha hasonló vagy ilyen helyzetben döntöttetek.

Köszönöm


2009. márc. 21. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már a szülőszobán voltam 3 ujjnyival amikor még nem volt teljesen beilleszkedve a feje.Természetes úton szültem.A doki mondta hogy választhatsz?
2009. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem tanácsolt ilyet, sőt nem is beszéltünk a választásról. De érdekelne, hogy ti hogy gondoljátok. Igazából arról beszéltünk, hogy a végső dolog a császár. A lépcsőket végig járnám. Akkor ez nem is ritka dolog, hogy nincs beilleszkedve. Első babádat szülted?
2009. márc. 21. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek , kockáztatnál??? Vagy csak nem jól kérdeztél. de semmiképpen ne kockáztass ha van mit. De ezt majd úgyis a dokid fogja eldönteni. Te hiába rágódsz most ezen. Majd lesz ahogy lesz. Akkor fognak vágni ha kockázatot fognak látni. Ezt ők végig figyelni fogják, ne aggódj emiatt. Úgysem te fogod eldönteni hanem az orvos. Vagy a bébid.
2009. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az elsönél nálam sem volt lent a baba feje. Itt nálunk (Németországból írok) azt mondja orvos és szülésznö egyaránt, hogy ha mégis elfolyna a magzatvíz, mentövel (vagy autóban fekve) kell menni a kórházba, így elkerülhetö a köldökzsinór elöreesése, bár ennek a valószínüsége mint ahogy te is írtad igen csekély.

Sétálj sokat, ülj nagy labdára (ha van ilyened) s körözz rajta, ezek mind elösegítik, hogy a baba feje lassanként beilleszkedjen a medencébe!

2009. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Első baba volt,ráadásul nem is kicsi 4200 gramm.Fel sem merült a császár gondolata,pedig tudták hogy nagy a babám.A fájások beindulása után 4 óra múlva már a karomban tartottam:)))
2009. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!