Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Április végén születendő...

Április végén születendő babát miben viszitek vittétek haza a kórházból?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En pont ma vettem neki cuki feher pluss ujjatlsn rugdalozot es hozza illo pluss feher kabatkat:)

33 hetes km

2010. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is gondban vagyok. Teljesen időjárás függő, hogy miben jön haza.Van egy bélelt plüss rugink, van kocsikabát, takaróból vékonyabb és vastagabb. Majd akkor meglátom, mikor jönnénk már haza
2010. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi április közepére várjuk babónkat,és mózeskosárba lesz hazahozva amibe egy vastag takaró lesz,rajta egy body és egy rugdalozó de majd meglátjuk milyen idő lesz:-)
2010. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Április közepére várjuk a kis trónörököst. Body, plüss rugi+sapi, kiskabát, takaró.Hordozóban hozzuk haza a kórházból.
2010. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Április 3-ra vagyok kiírva de ugye bármi lehet...:)Én hordozóban hozom haza a babát:body(rövid ujjú),rugdalózó(hosszú ujjú pamut),pamut kiskabát,egy vékony sapi és egy vastagabb,egy kocsikabát takaróval,vagy kezeslábas...ezeket készítettem össze és majd az időjárástól függően fogom mondani a férjemnek hogy mit hozzon magával...
2010. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!