Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menszi szerű fájásokat kimutat...

Menszi szerű fájásokat kimutat az nst? Számítsak rá hogy bent tartanak?

Figyelt kérdés
tegnap is és ma is menszi szerűen fájdogál a hasam alja.ma kell mennem nstre.most 36+5 vagyok
2011. jún. 15. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, szerintem kimutatja. nekem is kimutatott olyat is amit nem is éreztem. benntartani nem fognak, ha ilyen kontrakciókat kimutat az nst, csak akkor ha nem stimmel valami a babó szívével. De szerintem minden rendben lesz. Boldog babavárást! 39+3 hetes km
2011. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg még olyanokat sem mutatott ki a szüléskor, amitől közben 6cm-re tágultam, és majd meghaltam közben. :)
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szülésznőm mondta vajúdás közbe, hogy a csat meghúzás erősségétől függ, hogy milyen erősségű fájást mutat a gép.

Mikor nst-re mentem a csaj nagyon meghúzta a hasamon, végig kitartott fájásokat mutatott, be is hívta a dokim, h én már bizony vajúdok. Dokim legyintett. Majd az utsó nst-nél (40+0) hazaküldött, h semmi, mire kiértem a kocsihoz, akkor jött az első fájásom.

Vajúdás közben (burokrepesztés+OTT) max 29%-os fájást mutatott, m a szülésznőm mondta, h itt a baba szívhangja a lényeg, az arcomon látszik igazából a fájás erőssége. :)


Könnyű, gyors szülést!

2011. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiammal szakrendelésre jártam nst-re, az utolsó nstm volt, a doki sápadtan hívott be, mert a szülés vége felé-kitolás előtt látni olyan görbéket, és nem szerencsés az sztkban megszülni...

Vígan csattogtam egyben a magánrendelésére 2nappal később, egy héttel később szültem csak meg, szülés közben olyan egyenes vonalakat rajzolt a gép közben meg a falat kapartam.

Lányommal dettó.

Ezeknek a ketyeréknek nem nagyon lehet hinni. Ha feküdtem, és szoros/laza volt minden fájást mutatott azt is amit nem éreztem, ha ültem kb semmit... másnak meg pont fordítva.

2011. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niktoon ***** válasza:
Én nem hiszek az NST-be, szerintem egy baromság... Első babámmal 39 hetesen voltam NST-n, pénteken, semmi fájást nem mutatott, azt mondta a doki, még egy-két hét... Hát másnapra nem megszültem?! :)
2011. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!