Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a terhesség elején megbeszé...

Ha a terhesség elején megbeszélem az orvosommal, hogy császáros szülést szeretnék kizárólag a baba érdekében, elvégzi az orvos, úgy is, hogy semmi nem indokolná a szükségét?

Figyelt kérdés

Természetes szülésről rosszakat hallottam, hogy komplikációk léphetnek fel (oxigénhiány, köldökzsinór nyakra tekeredik, stb.)Jó pár ismerősöm a példa. :(

Nagyon félek, hogy megsérül. Császármetszésről még rosszat nem hallottam.


2011. jún. 20. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, Krasznai Péter írta (a Péterfy kórházban osztályvezető főorvos a szülészeten), a címe az, hogy "88 kérdés és válasz a császármetszésről".


Nagyon informatív könyv, szerintem minden benne van, ami felmerülhet egy kismamában a császármetszéssel kapcsolatban. Különben ő is azt írja, hogy a babának egyértelműen jobb természetes úton megszületni, mivel akkor sokkal könnyebben tud adaptálódnia környezetéhez.

2011. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!