Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fog még vérezni odalent...

Meddig fog még vérezni odalent? 3 hete szültem császárral.

Figyelt kérdés
3 hete született meg a kisfiam, de császárral. Mikor múlik el a vérzés? Pontosabban inkább a barnázás. Egyáltalán miért véreznek azok, akik császárral szültek?
2011. jún. 20. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a méhen van egy seb,ahol a placenta tapadt(mindegy hogy szültél).6 hét az átlagos tisztulás,+-1 2 hét.Nekem mindkét császárom után kb 4 hétig tartott,de ez teljesen egyedi.
2011. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szervezetnek ki kell tisztulni, tök mindegy hogy szültél! Egy nagy seb van most a méhedben, ami még vérzik egy ideig. A császárral a sebet nem tudják eltüntetni!

Amúgy én császár után 10 hétig véreztem, tök lassan tisztultam.

Szóval 3 hét után még ne aggódj, eleve 6 hétig természetes a vérzés, barnázás. De akár tovább is tarthat valakinek.

2011. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nemcsak a császárosok vérezgetnek, hanem a hüvelyi úton szűlők is. Én is kb hat hétig barnázgattam, pedig simán szültem. Türelem, ez teljesen normális.
2011. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1. császár után 6 hétig, 2. után 4 hétig volt vérezgetésem.
2011. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hétig véreztem,én is császárral szültem.
2011. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kerek 6 hét volt mire teljesen elmúlt. sima szülés
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 20. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem a császár után, pontosabban barnáztam én is
2011. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!