Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szúró érzés a hasam aljában...

Szúró érzés a hasam aljában és a hüvelyem, végbelemben is nyilallik, ez szülés előtt meddig tarthat? Nagyon kellemetlen! 38 hkm

Figyelt kérdés

A pocakom kb. 4 napja száll le, minden nappal lejjebb van, talán ma állapodott meg.

Azt vettem még észre- a menszi szerű érzés és derékfájáson kívül- nehezebbek a lábaim, és olyan mintha lefogytam volna, ezt a derekamon látom szemből, hogy két oldalt soványabb lettem, illetve ismerősök mondták, hogy az arcom is olyan, mintha fogytam volna, eddig pufókabb volt.


Meddig tarthat ez az állapot?? Néha olyan akkorát nyilallik a hüvely/végbelemben, hogy megőrülök!!!


Köszönöm, aki válaszol.


2011. jún. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz, nyílik a méhszájad, ez jó hír, ennyivel kevesebb időt fogsz vajúdni, amikor a szülés beindul. Hogy mennyi ideig tart?... Ha ez első baba, akkor nyugodtan kihúzhatod így a 40. hétig is.
2011. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Első baba.

Már befordult több hete, de amikor mozdul az is nagyon tud fájni, olyan néha mintha nyomná a kis fejét le a micsodámba :D /na olyankor nem nevetek:)/

2011. jún. 21. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán a kiírt napig tarthat, örülj hogy csak most kezdődött. 36 héten is leszállhatott volna már, minden tünetével együtt.

Szerintem nem biztos hogy nyílik a méhszájad, nekem mindkettővel iszonyat szurkálás volt, az elsőnél nyílt, a másodiknál nem, tehát nem annak a jele volt.

2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!