Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen szuletett ujszulott...

35 hetesen szuletett ujszulott meg inkubatorba kerul?

Figyelt kérdés
elore is koszi a valaszokat
2009. márc. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A lányom 35+1 -re született 2370 grammal. Sajnos a Kh-ban, ahol voltunk protokoll-eljárás hogy inkubátorba kerüljenek a 2,5 kiló alatti babák :(

Dacára annak, hogy 10/10 apgarja volt, éber volt és agilis, szopizott volna - azonnal elvitték és 3 órára inkuba tették, meg se ölelhettem.

2009. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt!es harom ora utan mar veled lehetett?
2009. márc. 24. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, olyan üvöltést csapott éhségben, hogy a csecsemősök inkább kihozták minthogy tovább hallgassák. Onnantól végig velem volt (kivéve mikor fürödni/wc-zni voltam).

Hál istennek azonnal tudott szopizni előtejet és másnap már rendes tejcsit is .

(ezt követően másfél óránként evett óramű pontosságal egészen kéthós koráig, addigra meg is duplázta a születési súlyát )


Attól tartasz, hogy korábban érkezik majd a babád?

2009. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 35 hétre született 2000 grammal mégse került inkubátorba elsö perctöl velem volt.Hol fogsz szülni?Én Erdélyben Marosvásárhelyen szültem a megyei korházban.
2009. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen attol tartok hamarabb fog erkezni,mivel minden nap joslo fajasaim vannak!es eleg erosek!angliaban fogok szulni,es itt orvos nem vizsgal meg,szoval nem tudom mennyire vagyok kinyilva,de mar 25 hetesen is ki voltam egy kicsit!akkor vizsgalt orvos mert verzessel korhazban voltam....izgulok,es koszike a valaszokat!puszi
2009. márc. 24. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elképzelhető, hogy igen, Talán a súlyától is függ. Én a 36. hétre szültem, 3050 g lett, nem került inkubátorba, és időben hazaengedtek.
2009. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, szia

Arra nincs lehetőséged, hogy magándokinál megvizsgáltasd magad, ha ennyire izgulsz? (Vagy túl sokba kerül? Nem ismerem az ottani viszonyokat)

Szerintem érdemes lenne megérdeklődnöd az adott kórházban, ahová kerülni fogsz, hogy mi az eljárásuk, mert lehet hogy egész más protokoll szerint járnak el, mint az itthoni kh-ak, és mint láthatod, még itt is különböző módon kezelik a helyzetet, egyik gyerek inku-s lesz(ha kell ha nem), a másik nem - szóval talán érdemes megkérdezni hogy mire számíthatsz.

Amúgy meg CSAK NYUGI!!! Az ilyen korú babák már teljesen érettek, talán kevésbé husisak, mint az időre született társaik, de amúgy semmi hátrányuk nem származik abból hogy előbb jöttek - talán tudják hogy itt kint jobb nekik és hogy mennyire várjuk őket :D

Minden rendben lesz veletek is!

Könnyű szülést és boldog babázást kívánok!

2009. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a megnyugtato valaszokat!lehet hogy tenyleg erzi a kisfiam mennyire varom,es mar jonne ki...:))az a baj hogy ha maganrendelesre mennek kb ket het mulvara kapnek idopontot,es draga is lenne!azert is felek mert teljesen egyedul vagyok,a parom otthon dolgozik magy.orszagon,es nincs itt senki akitol keerdezhetnek!a vedonovel mar nem talalkozok csak a szuleskor,mivel azt mondta nincs mar ram ideje...szep mi?ilyen anglia!a korhazba nem tudok erdeklodni mivel oda csak surgos esetben lehet menni!nem tehetek mast,mint varok! sok puszi
2009. márc. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!