Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti 2-3 hétben...

Szülés előtti 2-3 hétben vezethetek még vagy már nem tanácsos?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már hetente 2× kell bemennem/bemennünk a kórházba és a párom sokszor nem tud velem jönni vagy bevinni. A helyi közlekedés nálunk olyan, hogy a főbb járatok 10-15 percenként jönnek, a ritkábbak óránként egyszer.

Igazából nem merem 'bevállalni' a vezetést, de 35-36 fokos melegben sem tudok már 'élni' ... engem nagyon megvisel :/

Ha számít valamit, 27 hetesen kórházban voltunk fájások miatt, visszatartották a szülést. Valójában emiatt félek volán mögé ülni!


2011. jún. 21. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az orvosomtól kérdezném ezt meg! Egy sima, panaszmentes terhesség esetén igazán nincs semmi, ami a vezetést tiltaná. Én pl. még a szülés előtti napon is vezettem, 3 nappal előtte oda-vissza 200-250 km-t (augusztus végén!). De nálad a visszatartás miatt ennek eldöntése inkább orvosi hatáskör... szerintem.
2011. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 15.re voltam kiírva és még aznap is vezettem bár nekem probléma mentes volt a terhességem.
2011. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vezettem még előtte való napon is.

Mostmár azért meggondolnám,úgy hogy ha mögöttem ül a kislányom. De csak mert megijedhetek egy fájástól.

2011. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így városon belül nyugodtan, ha odaférsz... :)

Ha van valami, bárhol le tudsz állni.

2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó idős vok, és vezetek, bár akkora a hasam, alig érem el a kormányt. Mivel sajna járni nem tudok, mert annyira fáj deréktól lefelé minden ízületem (meg mindenem), nincs más választásom, de nem is rossz vezetni, semmi bajom vele, pedig én is veszélyeztetett vagyok. Szerintem több veszélyt rejt a tömegközlekedés, ha valakinek nem esik nehezére a vezetés.
2011. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb ha hőségben vársz a buszra, zötyögsz, ki tudja le tudsz-e ülni, stb.

Koraszülés már úgysem lesz, ha fájásod lenne, az első úgysem olyan durva hogy balesetet okozz, leállsz bárhol, és hívod a férjed, vagy akit amúgy hívnál.

És utolsó hétbe lépek, és simán vezetek, az elsőnél is így volt. Csak az a lényeg hogy ha jön a fájás, akkor ne menj tovább.

2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!