Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A babának mit vigyek még be a...

A babának mit vigyek még be a kórházba az én cuccommal együtt?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy kb. 20 db eldobható pelenkát be kell vinnem. Ezen kívül nem volt más felsorolva a kórházi listán.

De van-e valami praktikus tanácsotok erre vonatkozóan? Lenne-e még valami, amit ajánlott vinnem, mert hasznos lehet?


2009. márc. 24. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik kórházban szülsz. Én Miskolcon szültem ,itt adtak napi 3 db pelust,és ruhát is a babókra. Nálunk egyedül popsitörlő nem volt,de popsikenőcs,alkohol,és gézlap a köldökre igen.
2009. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Zalaegerszegen szültem nekünk napi 5 pelus járt valamint vinni kellett törlőkendőt, és textil pelenkát mert másfél éve már azt nem adtak.
2009. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiskesztyűt vigyél be, mert összekarmolja a kis arcát, egy kis sapkát, 5db textilpelenkát, mert ha bukik jól jön,nálunk cumisüveget is kellett bevinni, mert vizet adtak a babáknak, pelenkázáshoz popsi krém, alkohol hintőpor és vatta a köldökápoláshoz.

Magadnak tegyél el garmastan mellápoló krémet, mert nagyon ki tud sebesedni a mellbimbó, gyógyszertárban lehet kapni.

2009. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Fehérváron szültem, itt mindent adtak. Egyedül ami még kellett az a popsitörlő kendő. Ez elmaradt...:)

8 hós manó anyukája

2009. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel én is tanácstalan voltam, egyszerűen bementem az újszülött osztályra és megkérdezetem ott hogy mit hozzak. Ha erre nincs lehetőséged, akkor szerintem kérdezz itt rá úgy, hogy kiírod a kórház nevét is ahol szülni fogsz. Mindenhol mások a helyi szokások. Nálunk pl. köldökápoló cuccot adtak, pelenkából pedig csak napi kettőt, ami édeskevés. A kis sapka, és egy kicsi pléd bztos hasznotokra lesz, és 3-4 textilpelus is jó ha van.

2009. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!