Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nem féltél, hogy...

Császár után nem féltél, hogy elenged a varrat, és szétnyílik a seb?

Figyelt kérdés

Nekem a hátamból metszettek ki 1 dió nagyságú anyajegyet, de 3 hétig alig mertem mozogni, és csak óvatosan aludtam nehogy szétessen a varrat, és szétnyíljon a seb. Félek, ha esetleg császárra kerül a sor, és már pár óra után "futkározni" meg zuhanyozni kell, ott esetleg szétrepedek, és meglátom a beleimet, v. vmi más borzalom.

láttam már képeket szétnyílt hegekről, és azóta rettegek.

ugye, amíg varrat van, legalább addig nem repedhet szét?


2011. jún. 22. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, azért nem csupán összefércelnek :) Jól meghúzzák a szálat, hogy biztosan tartson. különben meg nem fogsz ugrándozni az elején annyira, hogy szét tudjon nyílni :)))) Ja! és le is ragasztják egy ragtapasszal..
2011. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég hihetetlen hogy a 4 nap már varratot szednek......de hidd el még akkor sem nyílik szét(nagyon ritkán előfordul,de azt azért ne úgy képzeld hogy,kifordul a belsőszerved,hiszen külső,belső varratok is vannak)A szervezet néha elképesztő tud lenni :) Egy hasi méh műtét+2 császár metszés,és rendben volt a varratom!Kívánok neked szép,könnyű természetes szülést!
2011. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem nyílik az olyan könnyen szét. Bár én is megijedtem amikor 2 hét után egy pici lyuk lett a hegen és véres valami folydogált belőle. Visszamentem a dokihoz, aki megnézte, lefertőtlenítette és azt mondta, hogy addig ragasztgassam amíg levedzik, egyébként ez előfordul. Pedig nekem 7 napra szedtek varratot.
2011. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem ijesztegetni akarlak ne értsd félre!Nekem 2x is szétnyílt.De ne aggódj ha neked is császárod lesz nem fog!Én sem láttam a beleimet nyugi.Pedig 3centire szétnyíltam.Nyugi!Nem kell mindig rosszra gondolni.
2011. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem féltem.

Olyan típus vagyok, aki nem szeret a rosszra gondolni, nehogy bekövetkezzen. Én azt vallom nem szabad így hozzáállni, mert ha sokat mondogatod, még a végén tényleg bevonzod a bajt.

Ha jól értelmezem a soraidat, az se biztos, hogy császár lesz! Ne aggodalmaskodj előre! Felesleges!

Készülj arra, hogy könnyű, gyors, probléma mentes szülésed lesz!

2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Felszívódó varrataim voltak és 3! helyen szétnyílt (1cm) máig nem tudom mitől volt de nem volt tényleg olyan brutál mint a képeken amiket én is láttam,váladékozott megnéztem tükörben és annyit láttam hogy mivel 1centisek voltak ilyen pici lyukat 3 helyen de ennyi! Állítólag ritkán válik szét és duciknál gyakoribb a nagyobb has miatt(ezt a dokim mondta)
2011. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!