Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A női nemi szerven milyen...

A női nemi szerven milyen látható és nem látható, külső és belső nyomok maradnak gyermekszülés után?

Figyelt kérdés
Várandós anyuka vagyok és érdekelne, hogy milyen változás fog végbemenni a testemen a szülés közben és után. Milyen sebek és hegek lesznek rajtam a szülés után és melyik részeken?
2011. jún. 22. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem volt gátmetszésem, szerencsére kicsi, de én észre veszem.Ha valami idegen nézné nem biztos!

Amúgy semmi változás(párom szerint még szűkebb is lettem)

Na a mellem...az lóg mint a fene!! :(

Meg tele vagyok striákkal...pedig kentem magam, de nagyon vizesedtem.

23L 5hós babás anyuka

2011. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lent szűkebb lettem én is, a mellem nekem is lazább, lógósabb,de már a második gyermekem szoptatom.
2011. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a első szülés után olyan lett a puncim,mint gy húsevő szörnyeteg:(

2.szülés császár volt,a heg alig látszik!

A cicim szépen visszahúzódott,pedig mindkét gyereket sokáig szoptattam!

2011. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kedves Kérdező!!


hüvelyi úton született a fiam, 3700 grammal. gátmetszésem is volt, de csupán kb 2-3 cm-es. a doktornőm nagyon jó munkát végzett a sebbel, szépen bevarrta, talán én is szűkebb lettem egy kicsit. a hasam szépen visszahúzódott 3 hónappal a szülés után, a melleim viszont nekem is megereszkedtek sajnos.

a nemi szervemen látható nyomok sem kívül, sem belül nem maradtak!!


Ági

2011. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettenetes földönkívüli szörnyetegre hasonlítok odalent. Most elkezdtem fekvőtámaszozni mert a mellem is szégyen, gyalázat :( Plusz csinálom a pisilős megállítós intim tornát. Valamit tenni kell, és őszintén remélem, hogy használni fog. Ha nem meg elásom magam :(
2011. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Abszolút alkati kérdés. Én kicsi vagyok, ennek ellenére 4 kilós babát szültem hüvelyi úton. Nem repedtem sehol, a gátmetszésem sem volt nagy, 4 öltéssel varrták össze, már alig látszik. (kb 3 hónap után "tökéletes" lett.

Sztem én sem tágabb, sem szűkebb nem lettem. Nincs vizelettartási problémám, hála égnek :)

Striák, aranyér nem lett.

A cicim (70A-volt) szoptatás alatt szép, nagy, gömbölyű volt, most, 16 hónappal szülés után (már nem szoptatok) ugyan olyan, mint volt terhesség előtt.


Szóval közvetlen szülés után érezni fogod a gátadat, meg a hasad fájni fog, ha éppen szoptatsz (méhösszehúzódásokat érzel majd), pár napig. A gátad, ha metszették, akkor olyan 2 hétig érzékeny lesz - ezért érdemes kis méretű, laposra fújt úszógumira ülni, hogy ne nehezedjen rá nyomás.

De olyan 2-3 hónappal később már a régi lesz odalent minden :)


Ja, és nekem olyan ronda "lapozós" puncim van, a kisajkak jóval nagyobbak nagynál, és "kilógnak". Hála égnek, szülés után jó darabig nem lógtak ki, mintha nem lettek volna olyan nagyok. De sajnos ez is a régi lett.... De ez inkább csak "optikai".

2011. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lett egy kis aranyerem, de 1-2 hónapal a szülés után már nem jött ki többet. Nekem annyi van, hogy 3 hónapos a babó és a szex még nem az igazi, elég érzékeny odalent a berendezés. A melleimen semmi változást nem látok, a terhesség előtti (és alatti) melltartóim simán jók, pedig szoptatok. Nem lett lógósabb sem.
2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!