Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péntek este beindultak a...

Péntek este beindultak a fájásaim, de mégsem lett belőle szülés.36. hétben vagyok. Ott többször nézték a méhszáj nyitottságát, ami ugye nem egy kellemes vizsgálat. Mit jelent a sárgás-barnás vizes folyás azóta?

Figyelt kérdés
Kaptam Nospa injekciót is a popsim fölé izomba, aminek a helye meg van dagadva és most már a lábam is zsibbad. Volt már valakinek ilyen? Mit tegyek vele?
2008. nov. 2. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hasonló cipőben járunk:s.Én is hasonló panaszokkal mentem dokihoz és ő azt mondta,mit akar mindjárt szül,de persze semmit sem tágultam:(.Olyan fájásaim vannak és voltak,hogy azt hittem tényleg szülők,de elmúltak.Nekem is van ez a fajta folyás. lehet a nyálkdugó távozik éppen.Nekem a doki fekvést írt elő!

Üdv 36+7 hetes kismami

2008. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszi a választ! A folyás miatt aggódtam. Holnap azért felhívom én is a dokit, hogy mit tegyek. Érdekes módon fájásaim már nincsenek...(???)
2008. nov. 2. 19:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted is a vizsgálat miatt lehet a folyás?
2008. nov. 2. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nem Hizem!
2008. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!