Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után barnás folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ma ellátogattam a nőgyógyászhoz, hogy megerősítse a tesztjeim eredményét. (2 negatív teszt.) ebben a hónapban elmaradt a mensturációm és volt esélyem terhességre de a tesztek az ellenkezőjét támasztották alá. ettől függetlenül én nem tudtam megnyugodni így elmentem dokihoz mivel folyamatosan fel volt puffadva a hasam és a hőm is 37 fölött mozgott. azt mondta, hogy nem vagyok terhes viszont az ultrahang biztosabbat mutatna de mivel az együttlét óta még csak 26 nap telt el ezért azt még nem célszerű megcsinálni. azt javasolta, hogy ha a következő hónapban sem jön meg akkor menjek vissza. mivel nem tudtam teljesen ellazulni kicsit fájdalmas volt a vizsgálat és utána közvetlenül barnás folyásom volt. egy pár napja is volt aztán elmúlt és most ismét van. ez mire utalhat? lehetek még ennek ellenére babás?
2009. jan. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet érdemes lenne keresni egy másik orvost, nem feltétlen csak a vérzés miatt. 26 nappal a feltételezett megtermékenyülés után szerintem már bőven kellene valamit látni az ultrahangon. Ha nem baba van, akkor állhat más is a panaszaid hátterében. Lehet jobb lenne utána járni, azonkívül is, hogy kivárd, hogy meg jön-e a következő.
2009. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz még terhes, ilyen korán nem biztos hogy látják a babát. Sőt nálam sem látták még ilyenkor pedig volt 3 + tesztem. Sőt nekem a dokim azt mondta hogy nem vagyok terhes és a 3 szép pozitív teszt hazudik. Na akkor váltottam dokit. Szerintem jövöhéten ha addig sem jön meg, menj el egy másik dokihoz, mert lehet terhesség és akkor látni fogja, de lehet más ok is amiért nem jött meg. Azért drukkolok hogy baba legyen! :)
2009. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szeretnék kisbabát csak most még nem ... 19 éves vagyok és kissé félek. még azt sem mondhatom, hogy felelőtlen voltam hiszen védekeztünk és nem is paráztam az együttlét után csak akkor kezdtem el amikor kimaradt a menszeszem ... és az volt a fura, hogy minél többet olvastam a terhességről annál több tünet jelentkezett. mindjárt megjön érzés, hányinger, mellfeszülés, aztán a negatív tesztek után ezek elmaradtak, kezdtem megnyugodni de a haspuffadás az megmaradt ill. a 37,1-37,2 körüli testhőmérséklet ezért kerestem fel egy nőgyógyászt. sokan írták az oldalon, hogy a negatív tesztek ellenére később mégis terhességet állapítottak meg náluk ezért nem tudtam szemet hunyni a dolog fölött.

ettől függetlenül köszönöm a segítséget :-) akinek bármilyen hasonló jellegű tapasztalata van az kérem segítsen! előre is köszönöm!

2009. jan. 27. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, ha rendesen védekeztetek és itt a gumira gondolok, akkor nem vagy terhes, csak a stressz okozza a kimaradsát, vagy hormonális problémák. És sokan vannak olyan nők akiknek álterhessége van, azaz tudat alatt produkálják a terhességi tüneteket. Kívánom a legjobbakat.
2009. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!