Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nem lenne fura,...

Szerintetek nem lenne fura, ha anyósom jönne be velem a szülésre?

Figyelt kérdés
A kislányom az apjával lenne, így ő nem tud bejönni (az elsőnél ő volt). Mivel nem sokat van a mamával, ezért nem is annyira fogadja el, és amúgy is nagy stressz lesz ez neki, nagyon anyás, már most állandóan ellenőrzi hogy megvagyok-e (30. hétben vagyok), ezért szeretném ha addig az apjával lenne legalább, aki mégis biztos pont az életében. anyósommal amúgy jóban vagyunk, nem épp anya lánya viszony, de bizalmasnak mondható (kora szerint nagymamám is lehetne). vagy muszáj egyáltalán, hogy benn legyen valaki, nem tudom mennyire érezném magam rosszul, ha egyedül vajúdgatnék ott. meg akkor ki csinálna fényképeket. :)
2011. jún. 26. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem a legjobb barátnőm jött be. :) Anyóst nem tudtam volna elképzelni, de a saját anyámat sem. De ha Te el tudod képzelni, akkor biztos jó lesz! :) (a barátnőmmel azért el tudtam én is képzelni).
2011. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, mit szeretnél. Nem lenne fura szerintem:)
2011. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenki maga dönti el, hogy neki mi a jó, a megnyugtató. Ki az aki éremben tud segíteni.

Én ha választani kellene akkor Anyukámat kérném (persze a férjem után) Az anyósomat nem, akkor inkább egyedül csinálnám végig...Ez az én véleményem, én nem vagyok túl jóban anyóssal, nem is bírnám elviselni, hogy "úgy" lásson"

Az olyan intim...

2011. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagytok,és akarod,hogy valaki ott legyen,akkor nem fura,persze,ha ő is benne van.

Én speciel egyedül akartam lenni.Így is terveztük,és nem is gondoltam meg magam menet közben.

2011. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fura, miért lenne az, ha úgy gondolod a segítségedre lehet, akkor nyugodtan.
2011. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem anyósom volt bennt és a férjem első szülésnél.

Örülök hogy benn volt.Elég erős hangja van és mivel az egészségügyben dolgozott, ezért elég határozott.Határozottan rámszólt, mit hogyan csináljak és ez jó volt.A férjem szerintem levegőt sem kapott!!!!

Anyukámat nem hívtam volna, mert rosszul lett volna.

A második szülésemnél még tesómat is kirángatta az ágyból éjszaka kettőkor.De mire beért meglett a fiam.

2011. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem vinném,se az anyósomat se az anyámat.

Inkább egyedül!!!!!

Bár én már könnyen beszélek,mind a 4 apás szülés volt.

A kislányod meg szerintem egy picit csak elmaradna a mamával,míg a férjed be megy veled!

Ne foszd meg őt se,hiszen ez a világ legszebb élménye.


4 gyerkőc anyukája

2011. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, ha az anyósodat vinnéd be. Ha a férjem nem akarna bent lenni vagy valami miatt akadályoztatva lenne lehet hogy én is az anyósomat kérném meg.
2011. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy ellazulni anyósod jelenlétében, akkor simán. Én az enyémet nem vinném, mert állandóan sajnálna, sürgölődne körülöttem és ez zavarna/hátráltatna, én arra vágyok, hogy ne zargassanak.

Mindegy, kit viszel, nem lényeges a rokonság milyensége, a lényeg, hogy el tudd viselni magad körül a szülőszobán (legyen az akár a postás :))))

2011. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én őt hívnám be utoljára. Már az is rettenetesen zavart,amikor fölöttünk állt szoptatásnál. A férjemen kívül mást nem tudok elképzelni,akkor inkább egyedül!
2011. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!